Понеділок, 21.08.2017, 05:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоодеський професійний аграрний ліцей

Форма входу
Головна » Архів матеріалів

Робота будівельника можливо нелегка , але для суспільства дуже потрібна. Професія маляра-штукатура цінується й шанується в усіх країнах світу, бо її представники створюють найнеобхідніше для людини – нові житлові масиви, промислові комплекси, багато інших будівель, реставрують, ремонтують старі будинки.

Тетяна Леонідівна, майстер виробничого навчання 31 гр.,професія «Штукатур; Монтажник ГКК; Маляр» показала гідний відкритий урок на тему: «Приготування шпаклювальної суміші. Шпаклювання поверхонь». Учні вміло виконували поставлену перед ними роботу, що дає змогу переконатися в їх майстерності.

 

 

 

 

 

Переглядів: 77 | Додав: intelbes | Дата: 07.02.2017

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.

 

 

Незважаючи на те, що Новий рік - одне з небагатьох свят, що об`єднує все людство, за всіх часів у різних народів існували й існують свої традиції зустрічі Нового року та своя святкова атрибутика.

Так, кожного року в ліцеї є своя традиція, відмічати найкращі групи солодкими подарунками. Жодна група ліцею не залишилась без подарунку. Новий рік це сімейне свято, треба збиратися у колі сім'ї, друзів, знайомих. Так і в нашому ліцеї Новий Рік зустріли по сімейному. Директор ліцею Українець В.М. привітав усіх присутніх зі святом, та побажав їм мирного неба над головою, звершень мрій та успіхів.

Не залишилось свято й без Діда Мороза та Снігуроньки. Герої свята привітали всіх присутніх з Новим 2017 Роком.

 

 

 

Переглядів: 85 | Додав: intelbes | Дата: 07.02.2017

09 грудня 2016р. в приміщенні Новоодеського РБК пройшов конкурс «До Захисту Батьківщини – готовий!» в рамках місячника оборонно-масової та спортивної роботи приуроченого до Дня Збройних сил України . Участь в конкурсі приймали Новоодеські ЗОШ1, ЗОШ2, ЗОШ3, професійний аграрний ліцей, гуманітарна гімназія. Учні Новоодеського професійного аграрного ліцею прийняли активну участь в конкурсі та показали, що вони - найкращі. На конкурсі були представлені такі види змагань: стройова підготовка, конкурс протигазів, штовхання гирі (Тумасян Р. зайняв ІІ місце у виді), знання військових погонів (Паскаль М. знає військові звання на відмінно), стрільба з пневматичної гвинтівки, віджимання від полу в упорі лежачи (Слободніченку Д. не було рівних у цьому виді, він став першим), складання «магазину» від автомату на час (Марченко Р. показав найкращий час у виді), стрибки у довжину з місця (хлопці знов займають І місце, стрибнувши в сумі - найдальше), перетягування канату (богатирі ліцею перетягують всіх своїх суперників), естафета (в естафеті учні показали найкращий результат з усіх команд, вони її пробігли найшвидше) За результатами всіх видів конкурсу учні ліцею посіли І місце в конкурсі «До Захисту Батьківщини – готовий!» та були нагороджені цінними призами. Команда ліцею була у складі таких учнів:

Визий Ян гр. 34 (капітан команди)

Марченко Руслан гр. 32

Паскаль Максим гр. 31

Пуда Артем гр. 24

Слободніченко Д. гр.24

Тумасян Рафаель гр. 22

... Читати далі »

Переглядів: 114 | Додав: intelbes | Дата: 26.12.2016

З 05 грудня по 08 грудня 2016р. в м Луцьк проходив чемпіонат ВФСТ «Колос» АПК України з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ «Колос» на призи А.Л. Хвесика. Учні ліцею приймали активну участь в змаганнях та показали високі результати. Так учениця групи №28 Бондаренко Анастасія посіла ІІІ місце в змаганнях, учениця групи №32 Сусла Людмила також посіла ІІІ місце в своїй ваговій категорії, учениця групи№12 Трякіна Діана принесла ще одну бронзову медаль та посіла в своїй ваговій категорії ІІІ місце. А найкращий результат показала учениця групи №28 Середа Марина, в нелегкій боротьбі з КМС з важкої атлетики Марина виборола своє почесне І місце. На жаль юнакам з групи№24 Пуді Артему та Слободніченку Дмитру не вдалося показати високих результатів на змаганнях та посісти призові місця.

Вітаємо наших юних спортсменів!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 91 | Додав: intelbes | Дата: 09.12.2016

З метою проведення цілеспрямованої роботи щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, підвищення рівня обізнаності учасників навчально-виховного процесу з питань безпеки життєдіяльності, виховання в учнів навичок безпечної поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях, формування у молоді світоглядних та етичних основ здорового способу життя, запобігання нещасним випадкам у Новоодеському професійному аграрному ліцеї з 01.11.2016 року по 01.12.2016 року був проведений «Місячник знань правил безпеки життєдіяльності».

Відповідно до тематики Місячника знань правил безпеки життєдіяльності згідно пам’ятки з безпеки життєдіяльності та запобігання дитячому травмуванню було організовано проведення заступником директора з виховної роботи Криловим Д.С. класними керівниками та майстрами в/н належної масово роз’яснювальної роботи серед учнів щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності , а також проведений конкурс плакатів з номінацією нагородження за кращі малюнки «Рятувальник – професія героїчна », «Діти проти надзвичайних ситуацій»

ПАМ’ЯТКА

з безпеки життєдіяльності

та запобігання дитячому травмуванню

З досвіду помічено, що якщо діти не знають або не виконують правила безпечної поведінки,то з ними, як правило, потім трапляються нещасні випадки. То ж що потрібно знати, щоб у халепу не попадати.

ШАНОВНІ УЧНІ! ПАМ’ЯТАЙТЕ!

 

  • У випадках пожежі викликайте пожежну допомогу по телефону «101&raq ... Читати далі »
Переглядів: 133 | Додав: intelbes | Дата: 07.12.2016

1 грудня, до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у Новоодеському ПАЛ було проведено тематичні заходи. Практичний психолог ліцею прочитала лекцію учням ліцею «ВІЛ/СНІД - чума 21 століття». Також учні переглянули відеоролик «Ми знаємо як себе захистити». Після чого відбулася бесіда, з метою перевірки знань з цієї теми. Учні впевнено відповідали на запитання, що дає змогу вірити в те, що інформація засвоїлась в їх пам’яті.

 

 

 

Приймала участь в житті ліцею в цей день і фахівець НРЦССДСМ Карпяк Оксана Ігорівна. Вона провела учням першого курсу відео лекторій «Зупинимо СНІД разом», після чого провела тренінг «Степовий вогонь». Учні з радістю приймали участь в цій грі. За допомогою гри, Оксана Ігорівна донесла учням всю суть проблеми.

 

 

 

 

Переглядів: 94 | Додав: intelbes | Дата: 06.12.2016

18 листопада 2016 р. відбулося районне свято з нагоди Дня працівників сільського господарства і переробної промисловості. Хлібороби і тваринники Новоодещини підсумовували здобутки сільськогосподарського року. А він, як зазначив голова райдержадміністрації Є. В. Вербін, був напруженим і тривожним.

Незважаючи на складні умови, в яких знаходиться сучасний сільськогосподарський комплекс, аграрії району залишаються прикладом стійкості, працьовитості, вірності святій справі – забезпечувати людей продуктами харчування.

Під час урочистостей Почесними грамотами райдержадміністрації були нагороджені керівники господарств, агрономи, механізатори, працівники тваринницької галузі. Також грамотами голови Новоодеської райдержадміністрації було нагороджено майстра виробничого навчання Новоодеського професійного аграрного ліцею Зубка О.М. та учнів Роденка С. (група 24) та Продана Е. (група 34).

Методична комісія «Кухар, кондитер» (викладач спецдисциплін: Немченко М.В., майстри виробничого навчання: Скребець О.В., Рукавиця Н.З., Пащенко І.М., Гребенюк С.Г.) разом з адміністрацією ліцею підготували виставку - продаж хлібобулочних виробів, якими пригощали всіх присутніх на святковому концерті.

 

 

 

 

Переглядів: 95 | Додав: intelbes | Дата: 22.11.2016

18 листопада у Новоодеському професійному аграрному ліцеї було проведено тематичні заходи до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації. На лекції були присутні запрошені фахівці НРЦСССДМ. За допомогою відеолекторію вони донесли учням суть проблеми.

Практичний психолог закладу Петрикевич М. В. ознайомила дітей за допомогою лекції, які є види експлуатації. Також підготувала роздатковий інформаційний матеріал профілактичного спрямування. На лекції були присутні учні першого курсу, а саме 18 група в кількості 25 чоловік.

Завдяки цим заходам учні знають і розуміють, що таке експлуатація, тобто насилля.

Насилля може були, як фізичне, психологічне, економічне, так і сексуальне. Однією з найстрашніших (і за своєю жорстокістю і за своїми наслідками) форм насильства, є насильство на сексуальному ґрунті – примус людини до сексуальних стосунків проти її бажання і волі.

Сексуальне насильство саме по собі, як факт, порушує одні з найважливіших прав будь-якої людини – репродуктивні права, тобто права, пов’язані з сексуальними стосунками і народженням дітей Зґвалтування (статеві стосунки із застосуванням насильства чи загрози їх застосування) – це тільки один з видів сексуального насильства, його крайня ступінь. До речі, з латинської мови «зґвалтування» перекладається як «крадіжка», хоча в цьому випадку мова йде не про крадіжку майна, а про «крадіжку» здоров’я людини, замах на її особу і права.

Сексуальним насильством вважають багато інших дій, коли не обов’язково використовується груба сила, як от: образливі сексуальні коментарі, а також натяки, погляди і телефонні дзвінки такого ж типу; демонст ... Читати далі »

Переглядів: 95 | Додав: intelbes | Дата: 22.11.2016

1 листопада 2016 р. відбулися змагання з баскетболу серед учнів Новоодеського професійного аграрного ліцею. У змаганнях, які проходили на базі Новоодеського професійного аграрного ліцею, взяли участь 6 груп (12 група, 14 група, 24 група, 28 група, 32 група, 34-22 група) та зібрали велику кількість вболівальників.

У впертій та напруженій боротьбі у фінал вишли групи 34-22 та 14. Приємно бачити, що першокурсники наступають на п’яти учням, що навчаються вже не перший рік та показують у фіналі високі результати. Але збірна груп 34-22 (група 34 кл. керівник Михайлов О.В., майстер в/н Зубок О.М.; група 22 кл. керівник Щербина Л.А., майстер в/н Марченко Л.В.)все ж таки показали, хто головний на майданчику і посіла перше місце. Друге місце в запеклій боротьбі вибороли учні групи 14 (кл. керівник Призиглей В.А., майстер в/н Возняк Р.П.). Третє місце посіла група 32 (кл. керівник Козел Т.П., майстер в/н Гайдаєнко Г.В.).

Добру організацію та проведення змагань забезпечили: головний суддя Михайлов О.В., Пастух В.В., Гребенюк В.О. переможці змагань будуть нагороджені солодкими призами та грамотам на ранковій лінійці 4 листопада 2016 р. Нагородження проводитиме директор Новоодеського професійного аграрного ліцею Українець В.М. Сподіваємося, що юні спортсмени продовжать славні традиції Новоодеського професійного аграрного ліцею з цього видовищного виду спорту. Популяризація баскетболу та інших видів спорту робить їх надзвичайно ефективним інструментом поширення здорового способу життя, навчання правилам спортивної поведінки, виховання самоповаги та відповідальності серед підростаючого покоління.

 

 

 

Переглядів: 129 | Додав: intelbes | Дата: 02.11.2016

Година спілкування «Насилля в сім’ї. Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх»

 

14 вересня 2016р. учні ліцею зустрілися з інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Новоодеського ВП ГУНП в Миколаївській області майором поліції Михальченком Леонідом Анатолійовичем. Леонід Анатолійович провів годину спілкування з учнями «Насилля в сім’ї. Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Сформував у учнів уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для дитини чи інших членів родини. Ознайомив учнів з їх правами, обговорив питання, як захиститися від будь-якого насильства; як виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми.

 

Під час бесіди учні з’ясували для себе:

  • Зміст поняття «насилля» та його види;
  • Окреслили види сімейного насильства;
  • Визначили причини виникнення сімейної та учнівської жорстокості, її реалії та наслідки;
  • Виокреслили механізм захисту прав дітей.

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 89 | Додав: intelbes | Дата: 05.10.2016

« 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 »
Контакти
56600
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Леніна 218
тел: (05167)9-29-83
е-mail: nowpal@i.ua

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167) 9-29-83

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167) 9-29-83

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167) 9-29-83

Старший майстер

Кузьмичов Сергій Володимирович
т. (05167) 9-29-83

Методист ліцею

Жеванова Валентина Миколаївна
т. (05167) 9-29-83

Керівник фізичного виховання

.
т. (05167) 9-29-83

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29

Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031