Неділя, 26.03.2023, 22:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоодеський професійний аграрний ліцей

ІнформаціяСтатистика
Форма входу

Головна » Архів матеріалів

  14 лютого 2023р. в Новоодеському професійному аграрному ліцеї проведено державну кваліфікаційну атестацію в групі 48 професії «Кухар; Кондитер».

  На другому етапі відбувся захист дипломних робіт, з яким учні успішно впоралися.

  Члени державної кваліфікаційної комісії побажали випускникам міцного здоров’я, успіхів, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в ліцеї, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у майбутній професійній діяльності! Наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Головне – це самоосвіта і самовдосконаленням!!

 

 

 

 

  Попри військовий стан в країні, випускники групи №48 змогли проявити себе, навіть за кордоном з Естонії та з Німеччини.

 

Яна Дудка

 

 

 

Залевський Денис

 

 

Переглядів: 83 | Додав: intelbes | Дата: 19.02.2023

  16 лютого в Україні відзначають День єднання. Це молоде свято, воно було засноване лише торік, указом президента України.

  До цієї дати працівники Публічної бібліотеки, для учнів групи 12 професії «Офісний службовець (бухгалтерія); адміністратор» Новоодеського професійного аграрного ліцею презентували відео перегляд «Україно, твоя сила в єднанні!»

  Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, незалежної, демократичної, могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

  Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний шанс. Пам'ятаймо та шануймо наших національних героїв.

 

 

 

Переглядів: 19 | Додав: intelbes | Дата: 17.02.2023

  16 лютого 2023 року для 19 та 27 груп було проведено інформаційний захід «Година безбар’єрності» за ініціативою Першої леді України Олени Зеленської, який об’єднав здобувачів освіти навколо обговорення важливості формування безбар’єрної комунікації.

  Безбар’єрність – нова суспільна норма, що потребує змін у нашій свідомості, зокрема відмови від стереотипних суджень і узагальнень. Вона стосується всіх, адже будь-хто протягом життя може потрапити в ситуацію соціального виключення. Безбар’єрність не про захист прав когось іншого, вона про рівні права для всіх, повноцінне життя кожної людини.

  Під час заходу учням був презентований інформаційний «Довідник безбар’єрності», були обговорені теми, як взаємодіяти з людьми, які мають інвалідність та розкрито поняття інклюзії. Було створено різноманітні ситуації, які можуть трапитися на життєвому шляху учнів та запропоновано вирішити їх в умовах безбар’єрності.

  Захід учням сподобався, всі приймали активну участь в тренінгу та грі.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 40 | Додав: intelbes | Дата: 16.02.2023

  13 лютого 2023р. в Новоодеському професійному аграрному ліцеї проведено поетапну кваліфікаційну атестацію в групі 48 професії «Кухар; Кондитер». Першою складовою іспиту було проведення кваліфікаційних пробних робіт згідно інструкційно-технологічних карток.

  Під час виконання робіт випускники продемонстрували професійні вміння і навички з організації робочого місця та виявили компетентність у дотриманні технологічного процесу, набуті під час виробничої практики на підприємствах громадського харчування.

Найкращі учні групи №48 проявили себе на пробній кваліфікаційній

атестації з професії «Кондитер (3-го розряду)»

Джумадуллаєва Аліна, Мельниченко Ірина

 

 

Рєзнік Єлизавета

 

 

Горшко Артем

 

 

Орел Марина

 

 

Коваль Ілля

 

Переглядів: 95 | Додав: intelbes | Дата: 15.02.2023

  Днями, з учнями 19 групи, професія «Контролер-касир», предмет «Психологія та етика ділових відносин», було проведено відкритий урок «Навички толерантності». Учні. які вже давно знайомі з цим поняттям, обговорювали питання застосування своїх знань на практиці, у побуті та на робочих місцях. В ігровій формі тренували навички терпимості, рішучості, емпатійності. креативного погляду на проблему. Утворили «хмару слів», заповнили таблицю «Толерантність-нетерпимість», роз’яснювали відео-уривки та у мікрогрупах тренували «Погляд на ситуацію з іншого кута». Викладачка, Первина Леся Сергіївна, намагалася залучити до діалогу кожного з учасників освітнього процесу, дати можливість висловитися та обґрунтувати власну думку. Наприкінці уроку,. юнаки та дівчата поділилися враженнями – розмістивши стікерами на плакаті «що я дізнався нового?», «що найбільш сподобалося?», «що потребує вдосконалення?».

  Гості уроку, залишилися задоволеними від побаченого, та висловили пропозицію проводити подібні інтерактиви з педагогами.

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 159 | Додав: intelbes | Дата: 15.02.2023

  Після відпочинку у січні, учні ліцею повернулися до повноцінного очного навчання. і відразу поринули у вир активної роботи – відкриті уроки, бінарні заняття. тематичні вікторини, практикуми. Психологічною службою ліцею для учнів 1-2 курсів було проведено інтерактивні заняття «Вміння приймати рішення та креативність». Під час них, учні дізналися як проявляється креативність у кожній людині, як розширювати погляд та шукати цікаві несподівані рішення, як застосовувати об’єктивність, щоб це рішення було практичним та реалістичним. Юнаки та дівчата дізналися про конкретні алгоритми, серед них квадрат Декарта. Та тренувалися їх впроваджувати на уявних ситуаціях.

  Ця тема є дуже актуальною та затребуваною у майбутніх працівників. Тому, до кінця місяця плануються заходи з розвитку професійних вмінь та навичок: практикум «Я і моя професія», для 3 курсу, та відео лекторій «Ефективне подолання конфліктів у робочому середовищі»

  Не зважаючи на перебої з електропостачанням, загрозу авіа нальотів та постійні тривоги Новоодеський ПАЛ намагається повноцінно здійснювати навчальний та виховний процеси, розвиваючи в учнях стійкість, емпатію, критичне мислення. креативність та інші корисні для особистого життя та професійної кар’єри навички.

  Підготувала працівниця психологічної служби НПАЛ - Леся Первина

 

 

 

 

 

Переглядів: 17 | Додав: intelbes | Дата: 15.02.2023

  Війна неймовірно згуртувала українців. Кожен громадянин робить особистий внесок у нашу спільну перемогу. Українці допомагають одне одному, підтримують добрим словом чи ділом. Хтось дбає про вимушених переселенців і дітей, хтось донатить на армію чи особисто збирає необхідні речі для військовослужбовців. А хтось пригощає наших захисників власноруч приготовленими смаколиками.

  14 лютого учні групи 28 професії «Кухар; кондитер», майстер в/н Рукавиця Наталія Зіновіївна та класний керівник Налівко Вадим Володимирович прийняли участь в акції з приводу Дня закоханих «З любов”ю до ЗСУ». Майбутні кондитери напекли печива, рулетів, кексів, рогаликів, медівників, пиріжків та відправили захисникам в зону бойових дій.

  З Днем закоханих, мій захиснику! Схиляюся перед твоєю відвагою і мужністю. Завдяки таким героям, як ти, нас точно чекає перемога! Повертайся скоріше!

 

 

Переглядів: 28 | Додав: intelbes | Дата: 15.02.2023

 

  Вітаємо переможницю ІІ (обласного) етапу

  ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

  імені Тараса Шевченка 2022-2023 н.р.

  Світлану СІРЧЕНКО, ученицю 3 курсу,

  група № 32, професія – "Оператор комп'ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

  Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії та успіхів у наступному етапі конкурсу.

 

 

 

 

Переглядів: 35 | Додав: intelbes | Дата: 02.02.2023

  25 січня 2023р. проведено державну кваліфікаційну атестацію в групі 29 професії «Оператор комп’ютерного набору; контролер-касир».

  Напередодні, під час виконання пробної кваліфікаційної роботи учні продемонстрували практичні навички, здобуті під час навчання. Завдання учні виконували в майстерні-магазині ліцею, де створені необхідні умови для забезпечення повного виконання робіт.

  Майбутні контролери-касири при виконанні творчої дипломної роботи показали, порядок обслуговування покупців з використанням електронно контрольно-касового апарату. Вивчили особливості продажу продовольчих та непродовольчих товарів, їх пакування; транспортування; особливості прийому, зберігання; підготовка до продажу та продажу.

  Щиро бажаємо майбутнім фахівцям, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в ліцеї, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Щасти вам у всьому! В добру путь!

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 40 | Додав: intelbes | Дата: 25.01.2023

  Закінчення ліцею — надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, але, водночас, і сумне. Доводиться прощатися з рідним ліцеєм, одногрупниками, затишними кабінетами, дорогими наставниками, які готували здобувачів освіти до самостійного і дорослого життя.

  17 січня 2023 року, в Новоодеському професійному аграрному ліцеї проводжали в доросле життя не просто випускників, а фахівців своєї справи – висококваліфікованих робітників професії «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

 

 

  Директор ліцею, Українець В.М. вручив атестати про закінчення загально середньої освіти та дипломи кваліфікованих робітників. Василь Михайлович побажав випускникам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя. Залишаючи стіни ліцею, не забувайте тих, хто Вас вчив, вкладав свою душу та завжди був поруч. Пам’ятайте своїх батьків, які завжди були вашою опорою та підтримкою.

  Тож бажаємо кожному з Вас упевненості в собі, у власних силах, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Професійних успіхів, натхнення, кар’єрного злету та щасливої долі! Прагніть стати кращими!

  Міцного здоров'я, мирного неба та щасливої долі!

  Щасти Вам у всьому! У добру путь!

 

 

 

 

Переглядів: 73 | Додав: intelbes | Дата: 23.01.2023

« 1 2 3 4 5 6 ... 48 49 »
Контакти
56600
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Центральна 218
тел: (05167)2-10-23
е-mail: nowpal@i.ua

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167)2-10-23

Старший майстер

Кузьмичов Сергій Володимирович
т. (05167)2-10-23

Методист ліцею

Красовська Віра Леонідівна.
т. (05167)2-10-23

Керівник фізичного виховання

Ілюхін Руслан Олександрович
т. (05167)2-10-23

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29
Пошук
Календар
«  Березень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів