Середа, 23.10.2019, 23:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоодеський професійний аграрний ліцей

ІнформаціяФорма входу
Головна » Архів матеріалів

Учні Новоодеського професійного аграрного ліцею 4 червня відзначили Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії. В цей день згадували дітей, які постраждали внаслідок конфліктів, у тих країнах, де тривають воєнні дії, де гибне під обстрілами мирне населення, а в тому числі і діти. Метою заходу було показати, що беззахисні, безневинні діти стають жертвами фізичного, психічного або емоційного насильства. Розкрити причини агресії між країнами, донести, що за жорстокістю дорослих стоїть дитяче страждання та поламані долі. Визнання такої проблеми у світі - є першим кроком до подолання та виправлення страшної біди.

Ліцеїсти написали про найбільші страхи свого життя, частину з яких відправили в повітря, а іншу спалили, як символ нездійсненності та відвороту найстрашнішої біди!

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 106 | Додав: intelbes | Дата: 07.06.2019

6 травня учні 18 групи, Новоодеського професійного аграрного ліцею прийняли участь у тренінгу на тему «Доброзичлива атмосфера учнівського колективу, як головний чинник результативної роботи. Прийоми позитивних установок, створення дружнього мікроклімату у групі».

Ліцеїсти успішно пройшли адаптаційний період на протязі 2018-2019 навчального року. Під час тренінгу зуміли показати згуртованість та активну роботу у підгрупах, охоче проявляли ініціативність та творчість, були відвертими і дружніми, працювали злагоджено, як один механізм.

Під час роботи з практичним психологом, учні 18 групи отримали досвід з виконання вправ на згуртованість учнівського колективу. Діти налаштувалися на позитивне мислення, психологічно розвантажилися та отримали поради від кращих психологів, як бути щасливим!

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 116 | Додав: intelbes | Дата: 08.05.2019

10 квітня 2019 року департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Новоодеського професійного аграрного ліцею проведено II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (далі – Конкурс).

Учасників Конкурсу привітали Удовиченко Олена Олександрівна, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації (голова організаційного комітету), Комісарова Людмила Олексіївна, заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації – начальник управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення (заступник голови журі), Пінчук Володимир Вікторович, генеральний директор компанії «ЛАНДТЕХ», Гальчинський В’ячеслав Борисович, технічний директор компанії «ЛАНДТЕХ», Шаповалова Наталія Віталіївна, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області, Віннік Юлія Олегівна, начальник відділу науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Українець Василь Михайлович, директор Новоодеського професійного аграрного ліцею та члени журі з числа представників роботодавців фермерських господарств області.

 

 

Разом з тим, представниками компанії «ЛАНДТЕХ» презентовано нову сільськогосподарську техніку (трактори JOHN DEERE 6125М, JOHN DEERE 6910, NEW HOLLAND TL5060), учасники Конкурсу та гості мали можливість ознайомитися з технікою та отримати міні стажування. ... Читати далі »

Переглядів: 207 | Додав: intelbes | Дата: 12.04.2019

На навчальному господарстві ліцею було проведено перший етап всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

Участь у конкурсі брали учні, які пройшли поетапну атестацію з цієї професії за категорією А1.

Конкурс складався з двох турів: перший тур – теоретичний; другий – практичний.

За результатами виконання теоретичних завдань до участі в практичному турі були допущені учні: Смілий Олександр гр..24, Пархоменко Сергій, Будз Дмитро, Білий Олександр, Дем’янов Артем та Вороненко Віталій гр..34.

В запеклій боротьбі перемогу отримав Пархоменко Сергій.

Переможцю бажаємо вдалого виступу в другому етапі всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

 

 

 

 

Переглядів: 189 | Додав: intelbes | Дата: 02.04.2019

20 березня 2019 року на базі Новоодеського професійного аграрного ліцею відбулося командно-штабне навчання по розгортанню пункту тимчасового життєзабезпечення постраждалого населення, під керівним складом органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 168 | Додав: intelbes | Дата: 22.03.2019

У світі – тисячі професій! Як зорієнтуватись в такій кількості? Як вибрати серед них ту, з якої розпочнеться ваш трудовий шлях, а можливо, і «доросле» життя? Отримати гарну професію можна в нашому ліцеї.

Про те що в нас навчаються талановиті учні, працюють творчі та професійні педагоги, свідчить проведений з 11 по 15 березня тиждень професій, що надають послуги в офісі.

Тиждень пройшов під гаслом «Безпечний Інтернет».

 

 

В його рамках учнями груп був виготовлений плакат з інформацією про безпечний Інтернет та ребусами. Інформаційними листівками-порадами про безпечне поводження в мережі, авторське право стосовно Інтернету, збереження паролів, безпеку в соціальних мережах представники груп поділилися з учнями шкіл району.

Учні груп 12,19,22 та 32 взяли участь у Веб-квесті «Безпечний Інтернет», організований Юріною Іриною Миколаївною. Учасники переглядали відео та відповідали на запитання, складали пазли, перевіряли свої сили, спостережливість, розшифровували QR-коди та виконували вправи в Сервісі Learningapps, проходили підсумковий тест-повірку про знання безпеки в Інтернеті. За результатами змагань перше місце поділили Алєксєєв Владислав (гр..32) та Василевський Валерій (гр..12); друге посіла Трусова Любов (гр..19), а третє розділили Мітін Єгор та Кучер Ігор (гр.. 32).

Виховну годину «Гроші в нашому житті» для учнів ліцею провела майстер в/н Дубінко Світлана Миколаївна з групою 32 «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Вони познайомили усіх присутніх з іст ... Читати далі »

Переглядів: 178 | Додав: intelbes | Дата: 22.03.2019

6 березня в спортивному залі Новоодеського професійного аграрного ліцею був проведений спортивно-розважальний захід «Нумо, дівчата» присвячений міжнародному жіночому дню 8 березня.

Змагання, в яких взяли участь сім команд, проходили у дуже цікавій та запеклій боротьбі. До заключного виду змагань п’ять команд підійшли майже з однаковою кількістю балів, і лише перемога в останньому виді (перетягування канату) гарантувала будь-якій із команд перше загальнокомандне місце.

Підвівши підсумки після заключного виду змагань, голова журі назвав переможця та призерів.

На ІІІ місці, поступившись лише 0.5 бали ІІ місцю, опинилася команда дівчат групи №19.

ІІ місце посіли дівчата із групи №22.

Перше місце виборола команда групи № 28.

Всі команди, які взяли участь у змаганнях, були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

 

 

 

Переглядів: 224 | Додав: intelbes | Дата: 12.03.2019

З 4 по 10 березня, під час Масляної, у Новоодеському професійному аграрному ліцеї пройшов тиждень професії «Кухар; кондитер». Адже останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називається Масляна. Символом свята є перехід від Зими до Весни. Сама назва свята «Масляна» з’явилася тому, що в цей тиждень їли дуже багато масленої їжі. Масляна завжди славилася млинцями, особливо їхньою кількістю. Наші предки вірили: рядженими, піснями, танцями та різними заклинаннями можна прогнати Зиму та закликати Весну. Згодом з’явилось спрощене розуміння цього обряду (Зима зустрічається з Весною). А в дійсності, розпочинається нове коло в природі. В цей період учні ліцею знайомилися не лише з традиціями Масляної, а й Новорічними, Різдвяними та Великодніми.

 

 

В понеділок учні професії «Кухар; кондитер» підготували тематичні ребуси та кросворди, які ліцеїсти охоче розв’язували. За народною традицією перший день цього святкового тижня — «зустрічний» понеділок, в давнину селяни робили із соломи опудало Масляної, надівали на нього старий жіночий одяг, садовили на кіл і з веселими піснями возили селом.

У вівторок діти мали змогу поділитися з новоодеситами кращими рецептами млинців від майстрів виробничого навчання та учнів Новоодеського професійного аграрного ліцею.

Середа розпочалася у закладі із тематичної виховної години, де кожна із груп демонстрували та розповідали про обряди, звичаї українського народу під час святкування Новорічних та Різдвяних свят, Масниці і Великодньої неділі.

Четвер традиційно став днем приготування та пригощання млинцями жителів міста, а особливо тих, хто потребує уваги та родинного тепла ... Читати далі »

Переглядів: 148 | Додав: intelbes | Дата: 11.03.2019

9 березня 2019 року виповнюється 205 років від дня народження геніального поета України – Тараса Григоровича Шевченка

Учні нашого ліцею до дня народження поета читали його вірш різними мовами.

Поезію Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу. Один із 300 кратерів Меркурія отримав ім’я Тараса Григоровича. 1384 пам’ятники Кобзареві встановлено на території від Бразилії до Китаю. Більшість — 1256, розташовані на території України, майже півтори сотні розмістились у 35 країнах. Нині в Україні 164 населені пункти названі на честь Тараса Шевченка.

Український майстер Микола Сядристий створив найменшу у світі книжку "Кобзар", розміром трохи більше половини квадратного міліметра. Це майже у 19 разів менше від найменшої японської книги. Сторінки настільки тонкі, що перегортати їх можна лише кінчиком загостреного волоска. Зшито книгу павутинкою, а обкладинка зроблена з пелюстки безсмертника.

«Шевченко як поет – це був сам народ, що продовжував свою творчість», «поезія Шевченка – безпосереднє продовження народної поезії», – проголошував М. І. Костомаров.

Думи народу, його сподівання і прагнення були для Шевченка тим джерелом, яке підтримувало в ньому полум’яний вогонь творчості. Ніхто з українських поетів з такою ніжністю не відбив у своїх творах невичерпну любов до свого краю, до свого народу, до чарівної української природи.

Творчість Шевченка стала духовною основою формування сучасної української нації. Для українців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, сим ... Читати далі »

Переглядів: 124 | Додав: intelbes | Дата: 09.03.2019

26 лютого 2019 р. в ліцеї відбувся виховний захід спрямований на профілактику злочинності серед неповнолітніх, а також їх залежність від соціальних мереж. На заході були присутні інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Новоодеського ВП ГУНП в Миколаївській області майор поліції Михальченко Л. А., завідувач сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей ССД Латій С.В. ознайомили учнів з законами України: адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх. Звернули й увагу на відповідальність неповнолітніх за вживання алкогольних та тютюнових виробів. Привернули увагу до «Секстін» — дуже поширеного явища серед українських підлітків та поговорили також про «Булінг».

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 95 | Додав: intelbes | Дата: 28.02.2019

« 1 2 3 4 5 ... 20 21 »
Контакти
56600
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Центральна 218
тел: (05167)2-10-23
е-mail: nowpal@i.ua

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167)2-10-23

Старший майстер

Кузьмичов Сергій Володимирович
т. (05167)2-10-23

Методист ліцею

Красовська Віра Леонідівна.
т. (05167)2-10-23

Керівник фізичного виховання

Ілюхін Руслан Олександрович
т. (05167)2-10-23

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29

Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031