Середа, 08.02.2023, 20:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоодеський професійний аграрний ліцей

ІнформаціяСтатистика
Форма входу

Головна » Архів матеріалів

  Фізика навколо нас. В цьому чергове впевнилися учні групи 27 під час уроку на тему «Змочування. Капілярні явища».

  Явища змочування і капілярності часто трапляються в повсякденному житті. Тому вивчення, пояснення, обґрунтування цих явищ – один із важливих напрямів молекулярної фізики.

  Учні спостерігали явища на лабораторних дослідах, висували гіпотези на основі життєвого досвіду, навчились пояснювати природні явища мовою науки.

  Навіть повітряна тривога не завадила продовжити урок в бомбосховищі.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 31 | Додав: intelbes | Дата: 05.12.2022

  У реаліях військового часу погляд на традиційні свята, визначні дати, цінності та пріоритети трансформується. Події набувають нового, більш глибокого значення, приходить осмислення та розуміння натяків історії. По-іншому ми починаємо усвідомлювати плин життя. Давно започатковані «16 днів проти насилля» теж міняють своє трактування. Ще більшої актуальності набувають поняття національної єдності, братерства, гідності, стійкості, нетерпіння до агресії по відношенню до нас, нав’язування, приниження.

 

 

  У навчальному процесі це виражається надпотужно, бо діти, як калька, списують основні меседжі суспільства і, з подвійною силою, відпускають їх назад у світ. Яскраво це проявилося цієї навчальної осені, учні НПАЛ з більшою цікавістю та усвідомленням брали участь у виховних, просвітницьких, профілактичних заходах, охоче вели діалоги на тему справедливості, поваги до людської гідності та свободи, дотримання особистих та державних кордонів, інтересів. За перші три місяці навчального року в ліцеї було проведено багато заходів, як онлайн так і наживо. Серед них спортивні змагання, приурочені пам’ятним датам, відкриті уроки та інтерактивні заняття, психологічні години та тренінги, квести, мозкові штурми та тематичні ігри. Активно відзначали Дні Толерантності, Гідності та Свободи, Захисників та Захисниць України, День протидії насильству над жінками. Важливе місце було відведено роботі над розвитком Емоційного інтелекту та резильєнтності, навичок Soft skills. Здобувачі освіти обговорювали емпатію та комунікацію, вміння приймати та поважати себе і інших, вміння об’єднуватися, та розділяти на чуже й своє.

 

 

 

 

 

Переглядів: 52 | Додав: intelbes | Дата: 05.12.2022

  Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

  Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

  Офіційно, цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН 1999 року, але відзначати його почали з 1981 року – як пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

  У знак підтримки, люди у всьому світі пов’язують помаранчевою стрічкою свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє.

  Період акції охоплює наступні важливі дати:

  • 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

  • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

  • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;

  • 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

  • 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

 

 

  Так, інспектор з ювенальної превенції, представники комунальної установи центру надання соціальних послуг Новоодеської міської ... Читати далі »

Переглядів: 52 | Додав: intelbes | Дата: 29.11.2022

  17-18 листопада 2022 року у групі №17 проведено Єдинний національний урок «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

  Учням за професією «Перукар; манікюрник» було продемонстровано позакласний захід з безпеки на дорогах та переглянуто презентацію «Правила дорожнього руху, твої правила!»

  Здобувачам освіти наведено приклади з повсякденного життя про безпечні умови на дорозі під час пішохідного переходу. Також піднято питання про військову техніку, рух колони і правила поводження під час здійснення переходу на іншу сторону.

  Підведено підсумки та основні правила, яких потрібно дотримуватись, а саме:

  1.Зосередження на русі усіх машин, а не тільки тих, що пропускають пішоходів.

  2.Заборона фото та відеореєстрації військової техніки, руху та направлення транспорту.

  3.Поводження на дорозі під час сирени.

  4.Посилена увага до водіїв військової техніки та спец. транспорту у воєнний час (бронетехніка, пожежні автівки, швидкі допомоги, преса та великогабаритні транспортні засоби).

  17 листопада 2022 року проведено батьківські збори де було розглянуто питання про безпечний рух на дорозі учнями, батьками та рідними в умовах воєнного стану. Також піднято питання та застережено, що військові водії не завжди можуть справитися з емоційним станом і дотримуватися правил керування транспортним засобом в населених пунктах.

  Майстер виробничого навчання групи №17«Перукар; манікюрник» Інна ДЯЧЕНКО

 

 

 

Переглядів: 14 | Додав: intelbes | Дата: 21.11.2022

  Акція "Смілива гривня" – це благодійна ініціатива, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.

  Новоодеський професійний аграрний ліцей долучився до участі в акції. Учні зібрали 5296,5 грн. Монети та банкноти здали у найближче відділення банка-партнера (Ощадбанк), де їх переказали на спецрахунок НБУ для збору коштів на потреби армії.

  Лідерами збору стали група 28 професії «Кухар; Кодитер» (майстри виробничого навчання Пащенко І.М. та Рукавиця Н.З.) та група 12 професії «Офісний службовець(бухгалтерія); Адміністратор» (класний керівник Юріна І.М., майстер виробничого навчання Дубінко С.М.) кожна з яких зібрала понад тисячу гривень.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 49 | Додав: intelbes | Дата: 31.10.2022

  Щороку Організацією Об’єднаних Націй із питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) спільно з Альянсом із питань медіа та інформаційної грамотності, Мережею університетів із медіа та інформаційної грамотності ЮНЕСКО й міжкультурного діалогу (UNESCO-UNAOC; MILID), іншими партнерами проводиться Всесвітній тиждень медіа та інформаційної грамотності (Global MIL Week). В 2022 році він проходив у період з 24 по 31 жовтня.

  В умовах війни, медіаграмотність стала необхідним і обов’язковим елементом повсякденного життя. Якщо в мирний час відсутність медійної культури могла коштувати нервів, грошей, часу, то під час війни це може коштувати людського життя. Тому зараз медіаосвіта надзвичайно важлива.

  27 жовтня 2022 року, Новоодеський професійний аграрний ліцей долучився до заходів у межах Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності. Для учнів було організовано квест-гру, присвячену темам медіаграмотності, цифрової безпеки, інформаційної гігієни, протистоянню он-лайн загрозам, формуванню навичок критичного споживання інформації серед здобувачів освіти. Гра проходила жваво та динамічно, учасники отримали масу позитивних емоцій, а переможці ще й солодкі призи.

 

 

 

Переглядів: 106 | Додав: intelbes | Дата: 31.10.2022

  Минулий тиждень у Новоодеському професійному аграрному ліцеї пройшов під тематикою протидії торгівлі людьми і був присвячений 18 жовтню – Європейському Дню боротьби з торгівлею людьми. Особливо зросла небезпека потрапляння до торговців людьми у зв’язку з військовою агресією РФ проти України та з вимушеним виїздом наших громадян за кордон.

  Мовчазна та мирна хода проходить кожного року у 50 країнах світу аби захистити мільйони чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві. Небайдужі громадяни виходять на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства. Нажаль, змоги влаштувати ходу, з міркувань безпеки, не було. Проте відбулася акція «Ні – торгівлі людьми!», під час якої були розповсюджені буклети «Як не стати жертвою торгівлі людьми в інших країнах? 5 правил для вашої безпеки», пройшов конкурс плакатів на цю тему. У гуртожитку було організовано інтерактивне заняття «Озброєні знаннями», гра-аукціон прав та свобод людини та спеціальна карткова гра «Рожеві окуляри». Метою заходів було підвищення поінформованості щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про небезпеку, яку вона становить, а також про те, як можна себе захистити.

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 42 | Додав: intelbes | Дата: 25.10.2022

  15 Жовтня 2022р. пройшли змагання в Новоодеській дюсш з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ присвячені Дню захисників і захисниць України та Дню козацтва.

  Наші учні приймали активну участь в змаганнях та показали високі результати. Так учениця групи №22 Біньковська Вікторія посіла І місце в змаганнях та виконала ІІ д/р, учениця групи №22 Бовшенкова Юлія також посіла І місце в своїй ваговій категорії та виконала ІІІ д/р. Та наші юнаки які впевнено вибороли першу сходинку №14 Орлинський Валерій посів І місце ваговой категорії 55кг, а найкращий результат показавла учень групи №34 Григорян Евгеній ваговій категорії до73 кг, в нелегкій боротьбі виконав перший дорослий розряд з важкої атлетики та виборов своє почесне І місце.

 

 

 

 

 

Переглядів: 48 | Додав: intelbes | Дата: 18.10.2022

  У п’ятницю, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва. Дата 14 жовтня вибрана не випадково: цього дня відзначається християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а у 1999 році встановлений і День українського козацтва.

  З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Саме на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, на якій обирали гетьмана і визначали, як козацтву жити далі. Образ козака як українського лицаря і захисника рідної землі близький кожному українцю.

  І нині українська армія береже бойові традиції предків, тому у війську з’явилися назви з іменами легендарних українських полководців та уславлених формацій минулого. Тяглість поколінь знайшла відображення і в елементах одностроїв – головний убір "мазепинка", нарукавний тризуб. А гасло "Слава Україні! – Героям слава!" стало офіційним вітанням українського війська.

  Сьогодні ми просимо Бога допомоги у подоланні зла російської агресії. Ви – наші захисники та весь український народ вже неодноразово довели свою силу духу та самовіддану любов до Батьківщини.

  Учні ліцею долучились до привітань воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

  Вітаємо наших захисників і захисниць України зі святом!

Переглядів: 56 | Додав: intelbes | Дата: 14.10.2022

  Проведена робота по професійній орієнтації учнів за професією «Перукар; манікюрник». За результатом проходження співбесіди, до навчального закладу зараховані здобувачі освіти з міста, району та області.

  Після опанування блоку теоритичих спеціальних предметів у майстерні перукарів було розпочато уроки професійно-практичного навчання .

  Учні першого курсу із зацікавленістю ознайомилися з початковими вправами перукарського мистецтва та охоче розпочали впроваджувати теоритичні знання на практиці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 110 | Додав: intelbes | Дата: 09.10.2022

« 1 2 3 4 ... 44 45 »
Контакти
56600
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Центральна 218
тел: (05167)2-10-23
е-mail: nowpal@i.ua

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167)2-10-23

Старший майстер

Кузьмичов Сергій Володимирович
т. (05167)2-10-23

Методист ліцею

Красовська Віра Леонідівна.
т. (05167)2-10-23

Керівник фізичного виховання

Ілюхін Руслан Олександрович
т. (05167)2-10-23

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів