Субота, 06.06.2020, 01:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоодеський професійний аграрний ліцей

ІнформаціяФорма входу
Головна » Архів матеріалів

  Так як страх є однією з основних емоцій людини, а тривого – невід’ємною його складовою, не дивно, що в умовах критичних, нестандартних, різких за емоційним змістом ситуацій, людина відчуває тривогу. І, якщо ця ситуація найближчим часом не змінюється, тривога наростає і може перетворюватися у більш загрозливі для здоров’я стани і навіть розлади поведінки і психіки.

  Як же зарадити собі і, по можливості, рідним та друзям у подібних загрозливих ситуаціях? Як контролювати тривожність, щоб вона залишалася корисним захисним механізмом організму, а не розросталася, перетворюючись у паніку?

  У статті підібрано поради, які допоможуть тримати себе у тонусі та залишатися у стабільному психо-емоційному стані.

  Об’єктивне оцінювання дійсності

  Спочатку переконайтеся, що те, що викликає ваш страх не загрожує вашому життю безпосередньо на даний момент. Далі дайте відповіді (бажано письмово) на такі питання:

  - Для чого я відчуваю таку тривогу?

  - Що насправді я найбільше боюся в подібній ситуації?

  - Що допомагає мені, підтримує мене в ситуаціях дискомфорту?

  - Які ресурси я маю, щоб послабити цей нервовий стан?

  - За що, в такій ситуації, я можу собі подякувати?

... Читати далі »

Переглядів: 143 | Додав: intelbes | Дата: 19.03.2020

  12 березня 2020 року учні 17 групи Новодеського професійного аграрного ліцею за спеціальністю «Перукар; манікюрник» відвідали Комунальну установу «Центр надання соціальних послуг населенню Новоодеського району» з метою відпрацювання програми виробничого навчання та закріплення професійних навичок.

  Діти охоче презентували улюблену професію, наголосивши, що волосся - це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. Кожен із нас, за допомогою зачіски, стилю, кольору волосся намагається проявити себе, як індивідуальна особистість!

  У Новоодеському професійному аграрному ліцеї професія перукаря викладається лише перший рік, кожен із ліцеїстів опановує прості та складні форми стрижок, фарбування волосся та інші засоби по догляду за ним. Тож з нагоди тижня професії, початку весняного свята діти охоче подарували пенсіонерам гарні зачіски та позитивні емоції! Адже нічого не може так піднімати настрій, як зовнішній вигляд у дзеркалі, разом із цим покращується самооцінка, життя набуває повного сенсу!!!

 

 

 

 

Переглядів: 157 | Додав: intelbes | Дата: 13.03.2020

  21 лютого 2020р. в Новоодеському професійному аграрному ліцеї проведено державну кваліфікаційну атестацію в групі 29 професії «Оператор комп’ютерного набору; контролер-касир».

  Майбутні контролери-касири продемонстрували творчі дипломні роботи, знання комп’ютерних технологій, на електронному контрольно-касовому апараті та вміння їх використовувати при вирішенні реальних робочих ситуацій.

  Члени державної кваліфікаційної комісії побажали випускникам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Нехай знання отримані в ліцеї неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у майбутній професійній діяльності!

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 156 | Додав: intelbes | Дата: 25.02.2020

  З нагоди відзначення Дня рідної мови 21.02.20 о 12:30 в кабінеті №1 (української мови та літератури) викладачем Щербиною Л.А. було організовано засідання пошукової групи учнів, які прийняли участь у дискусії на тему: «Чому не закріпилася у всесвітньому вжитку штучна мова Есперанто?».

  "Внутрішня ідея есперанто така: на нейтральній мовній основі усунути стіни між племенами, і привчити людей до того, щоб у ближньому своєму вони бачили тільки людину й брата", - казав творець Есперанто Л.Л. Заменгоф. Але чому така благородна ідея зрештою не отримала всесвітнього визнання?

  На це питання і відповідали учні ліцею. Вони проаналізували історичну долю рідної мови та співставили роль штучної мови для людства.

 

 

  На фото – найактивніші!!!

Переглядів: 65 | Додав: intelbes | Дата: 24.02.2020

  21.02.20 до Дня рідної мови було проведено загальноліцейне свято «Рідна мова – символ Батьківщини».

  Міжнародний день рідної мови – день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року

  Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову, як ознаку культурної приналежності особи. Окрім того, організація вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

  Щорічне відзначення цього дня використовується для скерування уваги на меншини з менш аніж 10.000 особами, які активно розмовляють мовою. Часто ці мови не передаються наступному поколінню і потрапляють у забуття. Багато мов, котрими розмовляють менше 100 осіб, не задокументовані.

  Участь у святі прийняли учні багатьох груп. Учасники виконували презентації, здійснювали пошукову роботу щодо добору цікавого лінгвістичного матеріалу. Перегляд відеопрезентацій дав змогу учням оцінити надбання нашої національної культури, історії, славні сторінки української минувшини.

  Державотворча функція мови – найголовніший аспект сьогодення і це має розуміти кожний.

 

 

 

Переглядів: 82 | Додав: intelbes | Дата: 24.02.2020

  У переддень святкування Дня рідної мови – 21.02.2020 учні ліцею мали змогу перевірити свої знання з української мови.

  20.02.20 відбулася загальноліцейна вікторина на тему: «Цікавинки про мову. Знаємо та вивчаємо».

  Участь взяли учні І-ІІІ курсів. Команди комплектувались за принципом об’єднання за професіями. Учасники використовували онлайн ресурс Kahoot.

  Дії команд були швидкими та скоординованими. Подібні заходи із застосуванням kahoot-ресурсу вже проводились у нашому ліцеї за рекомендаціями методиста Красовської В.Л.

  Учасники швидко знаходили відповіді на питання з фонетики, лексики, фразеології. Корисним було і визначити кожному для себе ті питання, над якими ще треба працювати.

 

 

  На фото – наші переможці!!! Вітаємо учнів групи 17, які посіли перше місце: Мацола Анастасія, Миндрул Анна, Яковлєв Даніїл.

 

 

  Друге місце зайняла команда механізаторів.

 < ... Читати далі »

Переглядів: 105 | Додав: intelbes | Дата: 24.02.2020

  Афган – навіки в пам’яті моїй

  Війна. Чужа. Неждана. Непотрібна.

  Геройство. Біль. Дочасна сивина.

  Прокляття чаша випита до дна.

  Жорстока тиша. Вибухоподібна.

  Афганська війна..,брудна, неоголошена…Не відболить це горе, не виплачеться і не відпечалиться на нашій землі, допоки житимуть батьки, брати і сестри , вдови і діти підступно вбитих у горах і долинах Афганістану, синів України.

  Чимало років минуло з часу виведення радянських військ з Афганістану, а події в цій країні залишаються живим болем для багатьох колишніх солдатів та офіцерів, що воювали на цій війні.

  Вони живуть серед нас, ці ще молоді чоловіки, сповнені енергії та сил. Але у їхніх серцях живе те, чого, на щастя, не знає більшість із нас. У їхніх душах все ще живе війна. І часом вони прокидаються уночі від снів, у яких гримлять вибухи, свистять біля скронь кулі, палає збитий в ущелині вертоліт. І друг, з яким ділили останнє, коротко скрикнувши, падає горілиць, поспішивши полетіти додому в «чорному тюльпані».

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 114 | Додав: intelbes | Дата: 24.02.2020

  19.02.2020 р.

  Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем. Сьогодні вони дивляться на нас з небес і думають - не дайте злу перемогти, адже Україна і нині в сльозах, на її захист у війні стають тисячі й тисячі патріотів своєї держави, борються за її єдність та цілісність. Тому ми не маємо морального права здаватися, не маємо морального права не боротися, адже нам сам Бог велів захищати свою Батьківщину.

  На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року) захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України - Президент України Петро Порошенко 11 лютого 2015 року підписав Указ «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». 20 лютого назавжди увійде в історію України, як день жалоби і пам’яті. Учні та педагогічні працівники Новоодеського професійного аграрного ліцею, на виховній годині «Час плине, а пам’ять залишається…» , вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання.

 

 

 
Переглядів: 73 | Додав: intelbes | Дата: 21.02.2020

  12.02.2020 р. в гр. №24 було проведено виховну годину на тему: "Увага на дорозі"

 

 

  Мабуть, кожен із нас хоча б раз у житті спостерігав порушення правил дорожнього руху. Або, тільки чесно, й сам хоч раз таке вчинив. Здавалося б, що страшного трапиться, якщо водій проскочить перехрестя на жовтий сигнал світлофора чи пішохід перебіжить дорогу там, де немає переходу? Як повідомляють інформаційні ресурси, за перші 6 місяців 2019 року в Україні сталося 68 776 дорожньо-транспортних пригод, у яких травмувалися 12 847 осіб і загинули 1237. А лише за перше півріччя 2019 року в дорожньо-транспортних пригодах на дорогах України загинули 64 дитини, а ще 1694 неповнолітні були травмовані. Безумовно, причиною порушення ПДР є недостатня дисциплінованість учасників дорожнього руху і нехтування ними правилами безпеки на дорозі. Тому надзвичайно важливо починати змалечку формувати в дітей культуру безпечної поведінки, у тому числі й на автошляхах.

  5. Правила, які збережуть вам життя

  • Переходьте дорогу лише по пішохідних та підземних переходах.

  • Йдіть лише на зелений сигнал світлофора.

  • Виходячи на проїжджу частину, припиняйте розмови.

  • Не поспішайте і не біжіть, пере ... Читати далі »

Переглядів: 111 | Додав: intelbes | Дата: 12.02.2020

  11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

  Сьогодні доволі складно знайти когось, хто не знає, що таке інтернет. Сучасні люди проводять все більше часу у Всесвітній мережі. Вони грають, спілкуються з друзями, переглядають фільми та відео. Але чи замислювались ви над тим, що Інтернет не лише відкриває безліч можливостей для розвитку та відпочинку, а й приховує цілу купу загроз.

  Що ж робити у такій ситуацій? Не використовувати Інтернет, смартфон чи комп’ютер? Аж ніяк! Потрібно вчитися користуватись ним правильно.

  Наш ліцей також приєднався до відзначення Дня безпечного Інтернету.

  Учні переглянули відео та прослухали інформацію про загрози, які можуть нас спіткати в Інтернеті, та як вберегтися від них.

 

 

Переглядів: 82 | Додав: intelbes | Дата: 12.02.2020

« 1 2 3 4 ... 27 28 »
Контакти
56600
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Центральна 218
тел: (05167)2-10-23
е-mail: nowpal@i.ua

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167)2-10-23

Старший майстер

Кузьмичов Сергій Володимирович
т. (05167)2-10-23

Методист ліцею

Красовська Віра Леонідівна.
т. (05167)2-10-23

Керівник фізичного виховання

Ілюхін Руслан Олександрович
т. (05167)2-10-23

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29

Пошук
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930