Середа, 05.10.2022, 05:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоодеський професійний аграрний ліцей

ІнформаціяСтатистика
Форма входу

Головна » Архів матеріалів

  Учні Новоодеського професійного аграрного ліцею теж доєдналися до створення віртуального арт-простору "МОЯ УКРАЇНА - ЄДИНА ТА ВІЛЬНА"

Віктор Капінус 19 група

Переглядів: 59 | Додав: intelbes | Дата: 20.05.2022

  19 травня 2022 року, у групі № 38 «Кухар: Кондитер» майстром в/н Ольгою Скребець проведено поетапну кваліфікаційну атестацію. Атестація учнів співпала з Всеукраїнським святом «День вишиванки».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Учениця Ірина Мельниченко прочитала вірш про волелюбних українок, нашої Батьківщини та побажала миру в Україні.

... Читати далі »

Переглядів: 94 | Додав: intelbes | Дата: 20.05.2022

  Учні та педагоги ліцею вітають всіх з Днем вишиванки, духовного символу нашого народу. Народу, що всьому світу показав свою мужність та незламність! З Днем Вишиванки! Все буде Україна!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 85 | Додав: intelbes | Дата: 19.05.2022

 

  Пам'ятаємо, вшановуємо, боронимо!!!

Переглядів: 72 | Додав: intelbes | Дата: 09.03.2022

22 лютого – Всесвітній день підтримки жертв злочинів

  Проблема соціальної реабілітації жертв злочинів почала хвилювати співтовариство в кінці минулого століття. Ще у вересні 1985 року сьомий конгрес ООН із упередження злочинності й поводження з правопорушниками затвердив Декларацію головних принципів правосуддя для жертв злочинів і зловживання владою. 29 листопада 1985 року Генеральна Асамблея ООН прийняла цю декларацію, вперше розробивши універсальні принципи підтримки і захисту жертв злочинів і зловживання владою. 22 лютого 1990 року уряд Англії опублікував «Хартію жертв злочинів». Відтоді в усьому цивілізованому і демократичному світі відзначають день підтримки жертв злочинів.

  Зараз в ряді країн прийняті та діють закони, спрямовані на захист постраждалих від кримінальних дій, їх соціальну реабілітацію, компенсацію матеріальної і моральної шкоди, а також діють близько 200 програм допомоги потерпілим від злочинів, починаючи від програм допомоги потерпілим від сексуального насильства і закінчуючи муніципальними службами прибиральників місць скоєння злочинів і слюсарів, які безкоштовно вставляють замки й ремонтують вхідні двері при квартирній крадіжці. Метою таких програм є допомога людям впоратися зі стресом, вийти з кризи, надати матеріальну і моральну підтримку. Такі програми спрямовані на захист постраждалих від кримінальних дій, на їх соціальну реабілітацію та компенсацію матеріального й морального збитку.

 

 

  У Новоодеському професійному аграрному ліцеї, з нагоди цієї дати, керівниками групи 27, було проведено відкритий профілактичний виховний захід «День підтримки» (майстер виробничого навчання – Балан Анастасія, класний керівник Первина Леся). Учні груп 27, 17 і 34 мали змогу дізнатися чому присвячені такі дати, які категорії населення найбільш вразливі, які види підтримки існують, як розрізнити агресію та злочин. Учні, разом з педагогами, обговорили такі важливі теми як «що таке підтримка?», «для чого вона потрібна?», «обачність або як попередити злочин та бути в безпеці?». У ігровій, динамічній формі ліцеїсти дізналися «Як діяти при загрозі». А саме: як діяти у ситуації, коли ти потрапив у конфліктний натовп? (масові безпорядки, політичні, релігійні чи фанатичні зіткнення, заворушення); як діяти у ситуації пограбування на безлюдній вулиці? Алгоритм безпечної поведінки; як діяти у ситуації, коли ви опинилися, разом з іншими люд ... Читати далі »

Переглядів: 102 | Додав: intelbes | Дата: 23.02.2022

  Ми живемo у свiтi, в якoму якiсть iнфoрмaцiї, щo нaс oтoчує, фoрмує свiтoгляднi oрiєнтири, зумoвлює нaш вибiр і здaтнiсть кoристувaтися фундaментaльними свoбoдaми тa реaлiзoвувaти прaвo нa сaмoвизнaчення i рoзвитoк. Результaтoм є пoтребa грoмaдян безперешкoднo oцiнювaти релевaнтнiсть i нaдiйнiсть кoнтенту. Виникає потреба формування медіаінформаційної грамотності.

  Бути медіаграмотним означає бути спроможним знайти те, що ми шукаємо, вибрати те, що нам потрібно, й визначити, наскільки надійною є ця інформація. Бути медіаграмотним означає бути здатним оптимально використовувати відповідну інформацію, зберігаючи її розумно, й ділитися нею з іншими.

  22 лютого учні Новоодеського професійного аграрного ліцею долучилися до проведення Всеукраїнського уроку з медіаграмотності. Під час уроку учні переглянули навчальне відео на тему «Як захистити себе від фейків і медіа маніпуляцій». Також пройшли тест на онлайн-платформі національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр».

  Перевірити себе, наскільки ви є медіаграмотними можна за посиланням: https://filter.mkip.gov.ua/test/

 

 

 

 

Переглядів: 66 | Додав: intelbes | Дата: 23.02.2022

  Свято, якого нема у жодному календарі... Свято, яке буває раз у житті кожної людини... Свято Випускного вечора!

  День закінчення ліцею!

  15 лютого 2022 року у Новоодеському професійному аграрному ліцеї 25 здобувачів освіти успішно підтвердили свої професійні знання на державній кваліфікаційній атестації та отримали дипломи кваліфікованого робітника професії «Кухар; Кондитер» та свідоцтва про повну загальну середню освіту.

  Випускники вирушають у доросле, самостійне життя. Ми бажаємо вам сил і наснаги, успіхів, знайти практичне призначення всім здобутим знанням, отримувати щоденне задоволення від подальшого навчання чи роботи. Сміливо йдіть до своєї мрії і завжди досягайте поставлених цілей! У добру путь!

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 122 | Додав: intelbes | Дата: 22.02.2022

  Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього року ця пам’ятна дата приурочена до 33-ї річниці виведення військ із Афганістану.

  9 лютого для ліцеїстів груп 12 та 32 професії «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», бібліотекарі Новоодеської публічної бібліотеки провели годину пам’яті «Гіркі сторінки історії»: розповіли про історію тієї далекої війни, показали документальні кадри тих часів, згадали наших земляків – новоодеситів учасників Афганської війни та познайомили учнів з літературою «афганської» тематики. Наприкінці заходу вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання .

 

 

 

 

Переглядів: 80 | Додав: intelbes | Дата: 18.02.2022

Ти – вічний біль, Афганістан,
Ти – наш неспокій
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокій.
І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –
Не всі вернулися сини із тих ночей...
Вже багато літ, як прийшли назад додому,
Та до цих пір чує душа війни оскому.
Та до цих пір ще стогнуть ночі, ниють рани,
А у снах - «духи» налітають, мов шайтани.

 

 

  Після Другої світової війни вихідці з України брали участь у військових конфліктах у багатьох країнах світу. Найтривалішою й найтяжчою стала військово-політична спецоперація в Афганістані.

  25 грудня 1979 року радянські війська були введені в Афганістан для виконання інтернаціонального обов’язку. Для тисяч радянських солдат, їхніх батьків, матерів, братів, сестер розпочалася жорстока, кривава війна в Афганістані. Потрапивши на палаючу афганську землю, мужні воїни-інтернаціоналісти всім серцем прийняли її біль, як свій, і до останнього подиху захищали інтереси її багатостраждального народу. В ім’я волелюбного афганського народу, в ім’я миру, братерства на землі вони, не вагаючись, готові були віддати найдорожче – життя.

  Афганська війна тривала 10 років. І через неї пройшли майже 700 тисяч чоловік. І серед них – більше 160 тисяч – українців. Звання Героя Радянського Союзу було присвоєно 72 військовослужбовцям, з них – 12 українцям. 15 тисяч солдат загинуло у цій війні, 35 тисяч було поранено, багато потрапило у полон або пропали безвісти.

  15 лютого - це данина поваги тим, хто в часи воєнних конфліктів брав участь у бойових діях за кордоном: у Демократичній Республіці Афганістан, Анголі, на Кубі, в Ємені, Угорщині, Чехословаччині та інших "гарячих точках". Воїни-інтернаціоналісти воювали мужньо й достойно. Це - їхній день пам'яті про жорстоку війну, загиблих товаришів.

  Пам'ятна дата встановлена Указом Президента нашої держави в 2004 році і приурочено ... Читати далі »

Переглядів: 104 | Додав: intelbes | Дата: 17.02.2022

  Днями, психологічна служба Новоодеського професійного аграрного ліцею провела ряд просвітницьких занять спрямованих на набуття навичок емоційного самоконтролю. Під час них, учні отримували інформацію про шкоду від накопичення негативних переживань у собі, способи реагування на неприємності, прийнятні дії у випадку сильного захоплення почуттями та ефективні шляхи їх подолання. Учні говорили про злість, роздратування, образу, страхи, почуття провини, розчарування. Вчилися критично оцінювати власні стани та корегувати власну поведінку у відповідності з оточуючими можливостями. Основною думкою заняття було усвідомлення самоцінності та бережливого ставлення до власного здоров’я, як фізичного так і ментального. Завершувала заняття вправа «Павутинка», котра тренувала уміння «давати» і «брати» та здатність до позитивного мислення.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 99 | Додав: intelbes | Дата: 16.02.2022

« 1 2 3 4 ... 42 43 »
Контакти
56600
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Центральна 218
тел: (05167)2-10-23
е-mail: nowpal@i.ua

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167)2-10-23

Старший майстер

Кузьмичов Сергій Володимирович
т. (05167)2-10-23

Методист ліцею

Красовська Віра Леонідівна.
т. (05167)2-10-23

Керівник фізичного виховання

Ілюхін Руслан Олександрович
т. (05167)2-10-23

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29
Пошук
Календар
«  Жовтень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів