Субота, 26.09.2020, 03:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоодеський професійний аграрний ліцей

ІнформаціяФорма входу
Головна » Архів матеріалів

  З 10 по 12 вересня проходили змагання з семи видів спорту на призи міського голови, в яких прийняли участь 9 трудових колективів міста Нова Одеса.

  В перший день змагань колектив Новоодеського професійного аграрного ліцею прийняв участь у чотирьох видах спорту (перетягування канату, стрільби з пневматичної гвинтівки, естафети 4 по 100 метрів та шашки. В естафетному бігу 4 по 100 метрів команда у складі: Лозового Олександра, Налівко Вадима, Дяченко Інни та Балан Анастасії посіли 2 місце, поступившись переможцям лише 0,4 сек. В змаганнях з шашок третє місце посіли Коваленко Володимир та Дяченко Інна. В стрільбі з пневматичної гвинтівки 3 місце здобули Резніченко Ольга та Мусат Андрій.

  Другий день змагань розпочався з гри в доміно, де третє місце вибороли працівники ліцею Коваленко Володимир та Немченко Микола. У змаганнях з настільного тенісу друге місце здобули Ходаковська Ганна та Ілюхін Руслан.

  В заключний третій день змагань, проходив останній вид – міні-футбол. Після закінчення змагань було проведено нагородження переможців та призерів, де почесне третє загальнокомандне місце з 7 видів спорту здобули наші працівники, поступившись переможцям у 2 бали, та другому місцю лише 1 балом. Всі призери були нагороджені медалями, грамотами та кубками.

  В склад команди увійшли наступні працівники: Резніченко Ольга; Дяченко Інна; Балан Анастасія; Ходаковська Ганна; Немченко Микола; Ілюхін Руслан; Коваленко Володимир; Лозовий Олександр; Зубок Олександр; Мусат Андрій.

 

 

Переглядів: 35 | Додав: intelbes | Дата: 16.09.2020

 

  Майстер виробничого навчання Гребенюк С. викладач Юріна І.

Переглядів: 25 | Додав: intelbes | Дата: 16.09.2020

  22 серпня на районному стадіоні "Колос" учні та майстри виробничого навчання з професії "Перукар; манікюрник" Новоодеського професійного аграрного ліцею прийняли участь у першому спортивно-розважальному заході ❤"Sport Family"❤

  Дякуємо організаторам Марині Фокіной та Івану Чалапчию за запрошення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 21 | Додав: intelbes | Дата: 31.08.2020

  Триває загальнонаціональний карантин, встановлений через пандемію COVID-19. Залежно від епідемічної ситуації в кожному з регіонів або окремих адміністративно-територіальних одиницях встановлюється один з рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний».

  Наш регіон знаходиться в «зеленій» зоні і з 1 вересня ми розпочинаємо освітній процес в звичайному режимі але з урахуванням карантинних обмежень.

  Тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантинних обмежень. (розроблений на основі рекомендацій МОЗ та МОН)

 

 

  Масковий режим.

  Вхід до приміщень ліцею дозволяється при наявності захисної маски або р ... Читати далі »

Переглядів: 75 | Додав: intelbes | Дата: 27.08.2020

 

Переглядів: 59 | Додав: intelbes | Дата: 30.06.2020

  Коли у звичайної людини виникають думки про власні права, обов’язки, про захист власних свобод? Тільки тоді, коли їх нахабно порушують або ж порушують права близьких та друзів. А ще, у випадку, коли у календарі з’являється якась визначна дата, яка нагадує нам про існування такого неприємного явища. Останній варіант є найменш травматичним але нажаль емоційно не цікавим. Проте дні «ненасильства», «толерантного ставлення», боротьби з дискримінацією» покликані для привернення уваги людей до питання дотримання правових норм у безпечній спокійній ситуації, без емоційного залучення та напруги.

  У День захисту дітей, ми всі вітаємо один одного зі святом, сподіваючись, що наші діти (або наші майбутні діти, діти наших рідних) завжди будуть здорові, щасливі та захищені. Батьки, які успішно реалізують свою функцію, дбають про майбутнє своїх нащадків і цікавляться документально-правова база нашої держави може забезпечити реалізацію прав дітей.

  Головними документами, які транслюють про права неповнолітніх та їх реалізацію є такі міжнародні документи як Декларація прав дитини (1959 р.) та Конвенція про права дитини (1989 р.)

  Правами дитини, згідно цих міжнародно-правових документів є наступні:

  1) право на життя, виживання і вільний розвиток;

  2) право на ім'я та на набуття громадянства;

... Читати далі »

Переглядів: 77 | Додав: intelbes | Дата: 05.06.2020

 

  19 квітня 2019 року на засіданні Басейнової ради Південного Бугу прийнято рішення рекомендувати Кабінету міністрів України розглянути 22 травня як дату святкування Дня Південного Бугу на офіційному рівні. Вже цього року День Південного Бугу святкуватиметься за новою датою – 22 травня. Основна мета свята - привернути увагу громадськості до першочергових завдань щодо захисту і забезпечення екологічно чистого стану Південного Бугу.

  Головна водна артерія Миколаївщини – річка Південний Буг надзвичайно красива річка із цікавою історією та фактами. Річка Південний Буг є третьою за величиною і довжиною в Україні та вважається єдиною річкою Європи, де збереглося порожисте природне русло або іншими словами – природні річкові пороги. Береги долини Південного Бугу біля порогів круті і кам’янисті. А все разом – пороги, кам’янисті заплави і круті гранітні береги – створюють враження гірських місцевостей серед рівнини, що надають Південному Бугу своєрідної краси. Основні пороги зосереджені на ділянці від Первомайська до села Олександрівка: Мигійські, Богданівські та інші пороги.

  Мигійські пороги – це вузький скелястий каньйон на річці Південний Буг. Саме через цю особливість вони популярні серед любителів екстремальних водних видів спорту – рафтингу, слалому. Каньйон є найбільшим у степовій Україні, поділяється на верхній поріг – «Млиновий» і нижній, що отримав назву «Інтеграл», або «Червоні ворота».

  Найперші згадки про Південний Буг пов’язані з ім’ям давньогрецького історика Геродота, який описав річку у V ст. до Р.Х.

... Читати далі »

Переглядів: 83 | Додав: intelbes | Дата: 25.05.2020

 

  18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар, в результаті якої було виселено 180 014 осіб. Депортація мала катастрофічні наслідки для кримських татар в місцях заслання. Протягом року до завершення війни від голоду, хвороб та виснаження загинуло понад 30 тис. кримських татар. У цей день - День боротьби за права кримськотатарського народу - вшановуємо пам'ять жертв цього злочину.

 

Відео на facebook.com

 

 

 

Переглядів: 88 | Додав: intelbes | Дата: 19.05.2020

 

  Часто, коли у батьків запитують, «як ви робите свою дитину щасливою?», вони відповідають, що годують, вдягають, навчають дитину, задовольняють його нагальні потреби. Іноді, стверджують, що обіймають, цілують, підтримують дитину, говорять як сильно вони її люблять. Як не дивно, цього не достатньо. Спільна діяльність – ось що є запорукою успіху. І містить вона усього три складових: повсякденні побутові справи (робота), створення чогось нового (творчість), і відпочинок. Але ж у цьому і полягає життя? Так, але у кожного з членів сім’ї свій час,ритм і спосіб. А от коли ми намагаємося хоч частину з цього робити разом – звичайні справи перетворюються з рутини в дійство, традицію, обряд. Дають нам рідкісну можливість тепло поспілкуватися та емоційно зблизитися. Ці прості зовнішні форми діяльності, ефективно діють на глибинному внутрішньому підсвідомому рівні формуючи повноцінну, гармонійну, щасливу особистість. Приведемо деякі приклади такої діяльності:

  Спільні прийоми їжі

  Це важлива складова сімейних буднів. Роль сумісної вечері чи сніданку, за дослідженнями вчених є важливим і необхідним пазлом для формування повноцінної особистості, позитивно впливає на здоров’я дитини, його подальшу упевненість, рішучість, розкутість в дружбі та кар’єрі. Часто доводиться чути про різні графіки членів сім’ї, велику завантаженість та фізичну неможливість їсти разом. Та головне, захотіти. Це можливо буде один раз на день, або один раз на тиждень, на вихідний. Та коли ви це започаткуєте, відразу помітите різницю. Та наголошую, тут теж повинні бути свої правила: 1. Не псувати настрій іншим; 2. Не навантажувати всі обов’язки на когось одного чи двох; 3. Не користуватися телефонами, не дивитися телевізор, не читати газету – у такий спосіб ви ставите бар’єр, відгороджуючись від інших і перебуваючи у власному світі.

... Читати далі »

Переглядів: 82 | Додав: intelbes | Дата: 14.05.2020

 

  День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

  Відправною точкою на шляху до започаткування відзначення Дня Європи вважається Декларація Шумана, оприлюднена 9 травня 1950 року. Цей історичний документ, направлений на об’єднання під єдиним керівництвом вугільних та сталеплавильних ресурсів низки європейських держав, насамперед Франції та Німеччини, заклав підґрунтя європейської інтеграції.

  Рішення щодо увічнення дати проголошення Декларації Шумана шляхом святкування 9 травня як Дня Європи прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані.

  Щорічно з нагоди свята у Брюсселі, де перебувають керівні органи ЄС, а також у країнах-учасницях ЄС відбуваються офіційні урочистості.

  Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”.

  Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. Оскільки День Європи – 9 травня – збігається з Днем Перемоги, в Україні урочисті заходи проводять щорічно у третю суботу травня згідно з Указом Президента №339/2003 від 19 квітня 2003 року. Цього року День Європи в Україні припадає на 16 травня.

... Читати далі »

Переглядів: 93 | Додав: intelbes | Дата: 13.05.2020

1 2 3 ... 28 29 »
Контакти
56600
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Центральна 218
тел: (05167)2-10-23
е-mail: nowpal@i.ua

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167)2-10-23

Старший майстер

Кузьмичов Сергій Володимирович
т. (05167)2-10-23

Методист ліцею

Красовська Віра Леонідівна.
т. (05167)2-10-23

Керівник фізичного виховання

Ілюхін Руслан Олександрович
т. (05167)2-10-23

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29

Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930