Неділя, 19.01.2020, 12:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоодеський професійний аграрний ліцей

ІнформаціяФорма входу
Головна » Архів матеріалів

  11 січня 2020 року в м. Миколаєві на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу відбувся відкритий кубок Миколаївської області з важкої атлетики серед дорослих .

  В цих змаганнях приймали участь вихованці Новоодескої ДЮСШ з важкої атлетики.

  Учениця Новоодеського професійного аграрного ліцею Сміла Наталя та керівник спортивних секцій Новоодеського професійного аграрного ліцею Налівко Вадим

  Серед жінок у категорії до 81 кг , не було рівних Смілій Наталії . За сумою двоборства її результат склав 80 кг , що дало їй змогу здобути 1 місце

  Серед чоловіків у категорії 81кг, де змагалися 17 атлетів Вадим Налівко показав у ривку 105 кг, у поштовху 140 кг, це дало йому змогу посісти за сумою двоборства 2 місце та виконати норматив кандидата в майстри спорту

  Тренує атлетів Пастух Володимир Вікторович

 

 

Переглядів: 5 | Додав: intelbes | Дата: 17.01.2020

  З нагоди відзначення 7 лютого Дня безпеки в Інтернет у Новоодеському професійному аграрному ліцеї проходить ряд заходів, які допомагають молодому поколінню сформувати чітку мотивацію до безпечної поведінки у віртуальному та реальному світі. Зокрема 15 січня у 12 (класний керівник Юріна І.М., майстер в/н Дубінко С.М.) та 17 групах (майстер в/н Дяченко І.Г.) психологом ліцею Первина Л.С. було проведено виховну годину «За і проти комунікації через Інтернет». На зустрічі особливу увагу було надано стосункам в мережі, ситуаціям шахрайства, тролінгу, булінгу та насильства.

  Опрацьовано алгоритми безпечного знайомства, опрацьовано через порівняння та контраргументи «+» та «-», переваги та недоліки безмежних можливостей «усесвітньої павутини». Було переглянуто та обговорено короткометражний фільм «Он-лайн сексуальне насильство над дітьми (кібер грумінг)».

  Подібні зустрічі потрібні для того, щоб сформувати у здобувачів освіти відповідальне ставлення до власного фізичного, соціального та психічного здоров’я, навчити розсудливості, вибірковому та критичному мисленню, поглибити їхні знання про можливості інформаційного ресурсу та шкоду від дезінформації.

 

 

 

 

Переглядів: 5 | Додав: intelbes | Дата: 16.01.2020

  Ось знову рік Новий — 2020, іде,

  Хай щастя він Вам принесе,

  Міцне здоров’я подарує,

  Хай радістю Ваш дім квітує.

  Любов’ю хай серця живуть,

  Тепло душі для Вас несуть.

  Хай мир і лад у Вашій хаті будуть,

  Хай завжди щирість Вам дарують люди.

 

 

 

 

... Читати далі »
Переглядів: 94 | Додав: intelbes | Дата: 03.01.2020

  26 грудня в групі 38 професії «Кухар; Кондитер» проведено відкритий урок на тему: Приготування фаршів та начинок. Вимоги до їх якості.

  Учні відпрацювали приготування фаршу ліверного, м’ясного та начинки, які застосували в приготуванні млинців, рулетів та пиріжків. p> 

 

 

 

 

 

Переглядів: 20 | Додав: intelbes | Дата: 27.12.2019

  У минулому році учні нашого ліцею започаткували гарну традицію – займати призові місця на обласному конкурсі ім. П. Яцика. Минулого року на ІІІ (обласному етапі) ІІІ місце зайняла учениця 2-го курсу Коваль Анастасія

  Цьогорічний конкурс відбувся 14.12.19. У ІІІ обласному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика перше місце (серед закладів ПТНЗ) зайняла учениця І курсу (17 групи) Мацола Анастасія. Членів журі вразила обізнаність Анастасії щодо життєвого шляху П. Яцика, його сім’ї, бізнесових операцій, меценатських проєктів. Сумною ниткою звучала його туга за батьківщиною.

  Добре виконала Анастасія і складні завдання на знання основних змін у новому правописі.

  Особливо змістовним було власне висловлювання на тему: «Історія одного успіху». Такого ж успіху ми бажаємо і Анастасії – стрімкого та досяжного, бо вона саме з тих особистостей, які цілеспрямованою працею завжди досягають мети!

  Хай щастить тобі, Настусю!

 

 

 

Переглядів: 74 | Додав: intelbes | Дата: 25.12.2019

  21 грудня педагоги Новоодеського професійного аграрного ліцею мали можливість відвідати бінарне тренінгове заняття «Профілактика вигорання – знайомство з власними ресурсами». Психолог ліцею Первина Л.С., спільно з майстрами виробничого навчання – Рукавицею Н.З., Пащенко І.М. та методистом ліцею Красовською В.Л. організували це заняття на основі спеціальних психологічних вправ для зняття емоційного навантаження та об’єднали їх з майстер–класом по виготовленню айсингу для новорічної випічки. Тут стали в нагоді прийоми арт-терапії, з якими наші педагоги знайомі ще з 2013 року. Вони є улюбленими техніками у заняттях по профілактиці професійного вигорання. На цій зустрічі усі працювали над святковим розписом мандали і над власним святковим настроєм загалом.

  На т-заняття, в гості до педагогів ліцею, була запрошена психолог Новоодеської гуманітарної гімназії Буцуляк Юлія Андріївна. Разом з іншими вона вчилася працювати з Персоною та Тінню через роботу з МАК, усвідомлювати свої ресурсні риси, замовляти собі нові якості та вміння у прийдешньому році.

 

 

 

 

 

Переглядів: 29 | Додав: intelbes | Дата: 25.12.2019

  19.12.19 на базі гуртожитка Новоодеського профейного аграрного ліцею практичним психологом було проведено практикум «Як активувати свої здібності та розвинути навички». Метою зустрічі було надання просвітницької інформації, профілактика протиправної поведінки та негативних психологічних станів. Як з’ясувалося на занятті, учні не звикли до публічної демонстрації своїх позитивних рис та соромляться вказувати на недоліки іншим людям. Через спеціально модифіковані ігрові ситуації психолог спробувала розкрити здібності молодих людей та розвинути навички спілкування, навчити вербалізувати власні думки та переживання.

 

 

Переглядів: 14 | Додав: intelbes | Дата: 25.12.2019

  Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.

  19 грудня до учнів 17 групи професії «Перукар; манікюрник» прийшов Святий Миколай, щоб нагородити за добрі вчинки.

  Він приніс ліцеїстам різочки, як символ дисциплінарної відповідальності. Кращих нагородив медалями за розкриття творчих здібностей та досягнення успіхів, а також, порадував солодкими подарунками кожного учня.

  Радість, усмішка та щирість в очах ліцеїстів ще раз переконали, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та тепло.

  На заході учні ознайомились із традиціями святкування цього дня в Україні, розширили свій кругозір та надихнулися на добрі справи!

 

 

 

 

 

Переглядів: 45 | Додав: intelbes | Дата: 23.12.2019

  У четвер, 19 грудня, відзначається День святого Миколая Чудотворця. В українців існує традиція у це свято класти дітям під подушку подарунки – цукерки та печиво. А дорослих заведено вітати побажаннями миру й достатку. Дотримуються традицій і в нашому ліцеї.

  Група 28 професії «Кухар; кондитер» на чолі з майстрами виробничого навчання Пащенко Іриною Михайлівною і Рукавицею Наталією Зіновіївною та класним керівником Ващук Світланою Володимирівною організували для учнів та працівників ліцею святкове дійство з казковою майстернею Святого Миколая. Присутніх пригощали імбирним печивом та бажали всього найкращого. Охочі могли придбати чудовий подарунок для рідних та близьких або навіть самостійно його прикрасити.

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 47 | Додав: intelbes | Дата: 20.12.2019

  Свято казки, солодощів, мрій та дитячого щастя!

  Святий Миколай уособлює втілення мрій, надію, втілення найфантастичніших бажань.

  Він дарує віру, щастя, любов. Саме ці давні істини сьогодні згадували учні 22 групи, які прийняли участь у виховному заході на тему: «До Дня Святого Миколая. Звичаї, вірування, традиції. Від давнини – до сучасності», який відбувся 19.12.19

  Майстер в\н Марченко Л. В. провела цікаву вікторину на тему: «Знання народних традицій та свят зимового циклу». Підготувала різноманітні конкурси. Цікавими були розповіді учнів про їх сімейні традиції. Діти обмінювались світлинами своїх вранішніх батьківських сюрпризів. Коментували свої минулорічні подарунки – замовлені Миколайчику.

  Всі згадали і про давні звичаї, та про те, як наші предки шанували Святого Миколая і звертались до нього з проханням відвести біду та повернути здоров’я.

  Віра та надія завжди повертають людину до життя, роблять людей щасливими та впевненими у прийдешньому дні. Саме цього сучасному суспільству дуже бракує. Тож бажаємо всім вірити в краще, мати завжди в серцях надію та вірити в чудеса, тому що вони збуваються!

 

 

Переглядів: 50 | Додав: intelbes | Дата: 20.12.2019

1 2 3 ... 25 26 »
Контакти
56600
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Центральна 218
тел: (05167)2-10-23
е-mail: nowpal@i.ua

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167)2-10-23

Старший майстер

Кузьмичов Сергій Володимирович
т. (05167)2-10-23

Методист ліцею

Красовська Віра Леонідівна.
т. (05167)2-10-23

Керівник фізичного виховання

Ілюхін Руслан Олександрович
т. (05167)2-10-23

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29

Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031