Неділя, 17.05.2026, 21:20
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ "НОВООДЕСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ"

Форма входу

Головна » 2026 » Травень » 15

  До Міжнародного дня захисту клімату викладачка біології і екології Ірина Юріна разом з студентами групи 12 професії «Офісний службовець (бухгалтерія); адміністратор» провели просвітницький екологічний захід.

  Під час роботи здобувачі освіти обговорили актуальні проблеми зміни клімату, важливість екологічної свідомості та щоденних дій для збереження довкілля. Молоді люди активно виконували тематичні завдання: аналізували власний «кліматичний слід»; визначали дії, які допомагають або шкодять планеті; формулювали власні екозвички та створюють мініплакат «Збережімо клімат!».

  Такі заходи формують відповідальне ставлення молоді до навколишнього середовища та мотивують бути активними учасниками екологічних змін.

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 7 | Додав: intelbes | Дата: 15.05.2026

  У травневі дні, коли вся країна відзначає День сім'ї, ми особливо гостро відчуваємо потребу в близькості, теплі та підтримці. Сім'я — це не лише спільний дім чи кровні зв’язки. Це перш за все здатність ділитися душевним світлом, дарувати увагу, надію тому, хто залишився сам. Саме цю істину довели на практиці першокурсники Новоодеського професійного коледжу, які опановують професію «Перукар; манікюрник».

  Незважаючи на заклопотаність та напружений графік виробничої практики в салонах Миколаївщини, молоді майстрині знайшли час для найважливішого! Завітали до Відділення стаціонарного огляду КУ «Центр надання соціальних послуг Новоодеської міської ради», щоб подарувати мешканцям не лише перукарські послуги, а й частинку своїх щирих сердець.

  З перших хвилин візиту у повітрі запанувала атмосфера особливого піднесення. Гостей привітно зустріли керівник відділення Зізда Тетяна Анатоліївна разом із турботливим персоналом, які щодня віддають професійні сили та серце своїм підопічним.

 

 

 

  Для літніх людей цей візит став справжнім святом. Бабусі та дідусі з невимовною ніжністю та щирістю вдивлялися в очі юних дівчат. Старенькі посміхалися, розчулені такою увагою, крізь сльози, ділилися душевними історіями про своє минуле: згадували молодість, розповідали про дітей та онуків.

  «Війна внесла свої жорстокі корективи в частинку кожної української родини, розкинувши рідних людей куточками світу та відібравши спокій у тих, хто мав би зустрічати мирну старість».

  Особливо глибоко в душу дівчат закарбувалися історії переселенок із незламної Херсонщини — пані Таїсії та пані Анни. Жінки зі сльозами на очах пригадували той страшний день, коли вмить залишилися безхатченками, бо ворожа ракета потрапила до їхніх рідних домівок. З невимовною скорботою та болем вони розповідали про своїх онуків, які зараз рятуються від війни за кордоном. Проте навіть у цих зранених серцях живе залізна віра: жінки ділилися найзаповітнішими мріями — дочекатися нашої Перемоги і якнайшвидше знову обійняти своїх рідних ... Читати далі »

Переглядів: 7 | Додав: intelbes | Дата: 15.05.2026

  12 травня у Центрі розвитку професійної кар’єри Новоодеського професійного коледжу відбулася цікава та корисна зустріч для студентів випускних груп.

  До нас завітали представники успішного бізнесу, який добре знає кожен мешканець нашого регіону - коучі мереж магазинів "Доярушка", "Градус" та "Злата піч".

  Під час зустрічі гості ознайомили молодь із можливостями професійного розвитку, особливостями сучасного ринку праці, розповіли про актуальні вакансії, графік роботи, рівень заробітної плати та перспективи кар’єрного зростання. Особливу увагу приділили підтримці молодих працівників — зокрема, компенсації житла протягом перших трьох місяців роботи.

  Також студенти дізналися про відкриття нових магазинів, сучасні формати роботи та те, як швидко змінюється сфера торгівлі й обслуговування. Гості поділилися прикладами успішного кар’єрного шляху працівників та розповіли про власну програму розвитку персоналу.

  Для наших здобувачів освіти такі заходи — це не просто теорія, а реальна можливість отримати відповіді на запитання «куди йти працювати після диплома?» безпосередньо від перших осіб компаній.

  Дякуємо партнерам за змістовну розмову та відкритість до діалогу! Працюємо далі, щоб поєднувати освіту з практикою та допомагати нашим студентам будувати успішне майбутнє.

 

 

 

 

Переглядів: 7 | Додав: intelbes | Дата: 15.05.2026

Контакти
56602
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Центральна 218
тел: (05167)2-10-23
е-mail: nowpk16@gmail.com

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167)2-10-23

Старший майстер

Рижик Валентина Олександрівна
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з МР

Красовська Віра Леонідівна.
т. (05167)2-10-23

Керівник фізичного виховання

Ілюхін Руслан Олександрович
т. (05167)2-10-23

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29




Пошук
Календар
«  Травень 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів