Четвер, 25.04.2024, 14:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоодеський професійний коледж

ІнформаціяСтатистика
Форма входу

Головна » Архів матеріалів

  13.03.2024 р. бібліотекарем центральної бібліотеки м.Нова Одеса Тетяною Черкашиною та керівниками групи 34 Володимиром Пастухом та Сергієм Форманчуком був проведений виховний захід "80 років з дня визволення НОВОЇ ОДЕСИ" для учнів 34 групи з професії «Тракторист-машиністів с/г виробництва»

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 47 | Додав: intelbes | Дата: 13.03.2024

  Пам’ятаємо, вшановуємо.

  У коледжі до роковин Т. Г. Шевченка було заплановано і проведено урочисті заходи, щодо вшанування пам’яті Кобзаря. Його слово живило українців, піднімало на боротьбу, нагадувало про героїчне минуле, вело до перемоги, до свободи. Кобзар став світлим символом України, і з портретів і автопортретів у вишиваних рушниках нині він дивиться на нас з тим самим трагічним зламом брів, і здається, що бачив Шевченко значно далі за своє століття. Хто знає, може відчував, що воля України - то ще не кінець її мук. Воістину пророк!

  Крізь роки й покоління лунає в наших душах прізвище Шевченка. Чи була б Україна без нього? Його лункий голос, палке слово чути й нині, адже вони підіймають з бруду, вселяють віру, гордість, любов... Він напоїв корені, виплекав могутній стовбур, зростив пишну крону національної історії, гідності, душі. Як довгожданий світанок, розбудив приспану свідомість, буйним запалом зростив незламну силу духу.

  Викладачами Щербиною Л. А. та Савостіковою О. В. було дібрано матеріал та підготовлено учнів до заходів вшанування пам’яті Кобзаря.

 

 

  Святкова лінійка була проведена до 210-річниці з дня народження Т. Г. Шевченка.

 

 

  У ці дні воєнного лихоліття особливо тривожно та урочисто лунає слово Кобзаря. Учні групи №27 з вітальними словами звернулись до поета. Настановою майбутнім поколінням звучать його слова. У повній тиші лунав вірш-подяка нашому захиснику України. Це була та тиша, яка без слів говорить про те, про що не висловити словами.

  Учні коледжу (група № 37) до Шевченківських днів провели опитування мешканців рідного міста щодо творчої долі поета та його особистого життя. Занурились і у творчу спадщину нашого борця за волю та незалежність. ... Читати далі »

Переглядів: 50 | Додав: intelbes | Дата: 11.03.2024

  5.03.2024 року викладачем української мови та літератури Щербиною Л. А. проведено відкритий урок в групі №18 професія "Кухар; кондитер", на тему: Проблематика повісті М. Коцюбинського «Тіні забутих предків» - ключ до розуміння світогляду автора.

  Учні плідно працювали спільно з викладачем. Прочитавши повість «Тіні забутих предків», можна зрозуміти яким неоціненним скарбом є фольклор, який віками формував і продовжує формувати моральний світ поколінь. Фольклор – енциклопедія життя народу, свідчення його духовної сили і краси. Фольклорні матеріали у повісті цінні тим, що дають можливість відчути атмосферу минулого, розвивають історичну пам’ять, допомагають «…краще пізнати, хто ми і чиїх батьків діти»

  Отже, повість «Тіні забутих предків» стала не тільки одним з кращих творів про чарівний світ карпатських горян, а й прозвучала величним гімном красі життя, світлим почуттям людини. Крім того, цей твір став справжньою енциклопедією української етнографії.

  Для досягнення поставлених завдань урок був спрямований на розвиток ключових компетентностей учнів: висловлювати свої думки, робити дослідження ,власні висновки, доводити власну позицію, аналізувати, порівнювати, креативно та критично мислити, вміння працювати самостійно та в команді.

  На уроці була присутня методист коледжу Красовська В. Л.

  Урок пройшов змістовно, корисно, плідно.

 

 

 

 

Переглядів: 50 | Додав: intelbes | Дата: 07.03.2024

  5 березня 2024 року в групі №27 з професії «Перукар; манікюрник» майстром виробничого навчання Дяченко Інною Григорівною був проведений урок виробничого навчання на тему «Виконання тонування волосся сучасними техніками».

  Даний урок є складовою частиною модулю «Виконання тонування волосся фізичними барвниками»

«Перукар, що вміє прикрашати кольором –

Надихає творити, вірити та розквітати!

Саме тоді сонце починає співати у волоссі,

Підкорювати сотні відчайдушних очей!»

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 28 | Додав: intelbes | Дата: 07.03.2024

  2 березня 2024 року в місті Миколаїв на фізкультурно оздоровчому комплексі, федерацією важкої атлетики були проведені відкриті обласні змагання Миколаївської області з важкої атлетики.

  У змаганнях, в яких взяли участь більше ніж 50 спортсменів, також змагалися здобувачі освіти Новоодеського професійного коледжу. Серед дівчат в ваговій категорії до 55 кг, в запеклій боротьбі перемогу здобула студентка 32 групи Біньковська Вікторія. Вікторія підняла 52 кг у ривку та 68 кг поштовху сумою 120 кг у двоборстві та виконавши при цьому норматив кандидата в майстри спорту України.

  Серед юнаків начальний заклад представляв студент 26 групи Орлинський Валерій. Результат спортсмена за сумою двоборства склав 149 кг і приніс йому перше місце. Підготував спортсменів вчитель Захисту України та фізичної культури Пастух Володимир Вікторович.

 

 

 

 

 

Переглядів: 35 | Додав: intelbes | Дата: 06.03.2024

  Допомога для ЗСУ є важливим фактором, що сприяє бойовій готовності, забезпечує безпеку країни та підтримує військових як фізично, так і морально.

  Майстри виробничого навчання Ірина Пащенко, Світлана Гребенюк, Наталія Рукавиця (та інші співробітники) разом з здобувачами освіти груп №18 та №38 професії «Кухар; Кондитер» Новоодеського професійного коледжу для підняття весняного настрою бійцям на фронті приготували частування - справжню домашню випічку та смачні варенички з різними начинками.

  Дякуємо захисникам за можливість жити та спокійно спати!

  Разом до перемоги!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 35 | Додав: intelbes | Дата: 05.03.2024

01.03.2024 Волонтерська допомога воїнам ЗСУ

від учнів «Кухарів; кондитерів» Новоодеського Коледжу.

  Юні волонтери і батьки Новоодеського професійного коледжу групи №28 з професії «Кухар; Кондитер» майстер виробничого навчання Скребець О.В. підтримують українських захисників. Кондитерськими виробами власного виробництва учні коледжу додають сил військовим на передовій.

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 78 | Додав: intelbes | Дата: 04.03.2024

  28 лютого 2024 року у групі №24 професії трактористів-машиністів с/г майстром виробничого навчання Возняк Р.П. було проведено виховну годину «"10-та річниця початку російсько-української війни"»

  24 лютого 2022 року росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Так розпочався найдовший день нашого життя. Найважчий день нашої новітньої історії.

  Друга річниця початку повномасштабного вторгнення – це два роки СТІЙКОСТІ, НЕБАЙДУЖОСТІ, МУЖНОСТІ, БОЛЮ, НАДІЇ, ВИТРИМКИ, ЄДНОСТІ. Попри плани країни-агресора, незалежна, сильна Україна з глибокими шрамами стоїть. Українці захищають свою країну, віддаючи свої життя за майбутнє. На полі бою ми щодня доводимо своє безкомпромісне прагнення жити вільно у своїй державі.

  Ми висловлюємо нашу щиру вдячність усім українським захисникам та захисницям за нескорену духом відвагу, непохитну вірність і беззаперечний героїзм у боротьбі за свободу і незалежність нашої країни.

  Ми ніколи не забудемо героїв, які захищали нашу незалежність, свободу та майбутнє. Вічна слава всім, хто віддав своє життя за Україну!

  Слава Україні! Слава героям!

 

 

 

 

 

Переглядів: 44 | Додав: intelbes | Дата: 29.02.2024

  Сьогодні учні групи 17 зібралися на інтерактивну класну годину «Розвиток креативності. Пошук нестандартних рішень», щоб більше дізнатися про творчість, фантазію та креатив. Ці якості є одними з ключових у професії «Перукар», вони допомагають вирішувати і особисті справи. Шукати нестандартний підхід до ситуації, створювати щось нове та оригінальне. Крім того, керівники групи мали надію, що це допоможе їм більше згуртуватися, дізнатися один про одного, здружитися. Навчитися приймати інших, такими як вони є, без бажання змінити.

  У ході заняття учні вчилися добирати позитивні прикметники до власних імен, висловлюватися пантомімою, знаходити спільне у різному та шукати творчі шляхи. Також було порушене питання порозуміння та взаємоповаги. В кінці вправа «Терези» допомогла отримати зворотній зв’язок, де учасники висловили свої враження та побажання нових зустрічей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 33 | Додав: intelbes | Дата: 28.02.2024

  21.02.2024 р. бібліотекарем центральної бібліотеки м. Нова Одеса Тетяною Черкашиною та керівниками 34 та 36 груп Володимиром Пастухом, Сергієм Форманчуком та Андрієм Мусатом був проведений виховний захід «День пам’яті героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ» та «Міжнародний день рідної мови» для учнів 34 та 36 груп з професії «Тракторист-машиністів с/г виробництва»

  20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

 

 

  20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, відстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

 

 

 

 

 

 

  Міжнародний день рідної мови покликаний спонукати уряди й населення всіх країн захищати й розвивати мову кожного народу, що існує на планеті. Ця всесвітня подія відзначається щороку 21 лютого, а засновницею свята виступила Ю ... Читати далі »

Переглядів: 48 | Додав: intelbes | Дата: 21.02.2024

« 1 2 3 4 ... 62 63 »
Контакти
56600
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Центральна 218
тел: (05167)2-10-23
е-mail: nowpal@i.ua

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167)2-10-23

Старший майстер

Кузьмичов Сергій Володимирович
т. (05167)2-10-23

Методист ліцею

Красовська Віра Леонідівна.
т. (05167)2-10-23

Керівник фізичного виховання

Ілюхін Руслан Олександрович
т. (05167)2-10-23

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів