Вівторок, 16.07.2024, 20:09
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоодеський професійний коледж

ІнформаціяСтатистика
Форма входу

Головна » Архів матеріалів

13 березня 2014р. в Новоодеському ПАЛ були проведені спортивні змагання "Нумо, дівчата!”

    
І місце зайняла гр. № 22

    
ІІ місце зайняла гр. № 32

    
ІІІ місце зайняла гр. № 28
ІV місце зайняла - гр. № 38
V місце зайняла - гр. № 29
VІ місце зайняла - гр. № 19
VІІ місце зайняла - гр. № 12
VІІІ місце зайняла - гр. № 18

    

Переглядів: 805 | Додав: intelbes | Дата: 14.03.2014

З 24 по 28 лютого 2014р. в Новоодеському ПАЛ були проведені спортивні змагання «Козацькі забави»

Учні І-ІІІ курсів взяли активну участь у таких конкурсах :

1. Естафета (біг на ходулях, перенеси діжку, несе козак воду, в Крим по сіль)
2. Збивання лантухом один одного
3. Чия рука сильніша
4. Піднімання діжки
5. Піднімання гирі
6. Підніми козака
7. Перетягування канатуРезультати змагань:

місце / групаІ-курсІІ-курсІІІ-курсФІНАЛ
І місце14 гр29 гр38 гр38 гр
ІІ місце11 гр28 гр32 гр29 гр
ІІІ місце12 гр22 гр39 гр11 гр


    

    

    

Переглядів: 767 | Додав: intelbes | Дата: 14.03.2014

ІНФОРМАЦІЯ

про заходи, які відбулися в січні 2014 року

в Новоодеському професійному аграрному ліцеї

  

9 січня 2014 року проведено педагогічні читання з теми «Формування професійної компетенції учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій», що дало змогу педагогічним працівникам ліцею обмінятися досвідом роботи з проблем застосування ІКТ на уроках  природничо-математичного циклу, формування основних груп компетентностей учнів засобами сучасних комунікацій, мультимедійні технології як засіб підвищення ефективності навчання і ін..

 

 

10 січня 2014 року в Новоодеському професійному аграрному ліцеї відбулося засідання педагогічної ради з порядку денного:

1. Моніторинг рівня навчальних досягнень учнів за І семестр 2013-2014 н.р.

2. Стан навчаьно-матеріальної бази навчального закладу та ефективність її використання в освітньому процесі.


... Читати далі »

Переглядів: 738 | Додав: intelbes | Дата: 15.01.2014

Програма Президента В. Ф. Януковича «Діти – майбутнє України» серед іншого передбачає створення умов для фізичного загартування учнів. Тому на реалізацію даної програми в нашому районі, зокрема, проводяться різноманітні заходи. Традиційним є місячник військово-патріотичного виховання, у рамках якого в освітніх закладах проводилися змагання, конкурси, виховні години. Кращі знавці історії Збройних сил України та найвправніші у військово-прикладних видах спорту стали учасниками районних змагань.

27 листопада 20 команд зі шкіл району та команда Новоодеського професійного аграрного ліцею мірялися силами у військово-прикладному п`ятиборстві. У напруженій боротьбі ліцеїсти показали третій результат у за сумою очків. Керівник В. В. Пастух. Переможці були нагороджені кубками і спільними грамотами сектора культури, молоді та спорту райдержадміністрації,  відділу освіти райдержадміністрації, районного військового комісаріату, РСТК ТСОУ.

Свято української армії відзначили фінальними змаганнями  традиційного конкурсу «До  захисту Батьківщини готовий!». У заході взяли участь п`ять команд м. Нової Одеси та Новоодеський професійний аграрний ліцей.

До складу журі ввійшли районний комісар підполковник О. І. Голубєв, головний спеціаліст сектора культури, молоді та спорту райдерж­адміністрації Е. Б. Давідян, головний спеціаліст відділу освіти В. І. Багнюк, методист районного методичного кабінету О. П. Миндрул, директор РДЮСШ В. В. Шамін.

Присутніх привітав із Днем Збройних сил України підполковник О. І. Голубєв, який зазначив, що у зв`язку з переходом на контрактну військову службу не всім доведеться бути солдатами, проте мати ві ... Читати далі »

Переглядів: 823 | Додав: intelbes | Дата: 17.12.2013

20 листопада 2013 року на базі Новоодеського професійного аграрного ліцею проведено засідання методичного об’єднання викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання ПТНЗ області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій, пов’язаних з наданням послуг в офісі, «Нові вимоги – нові умови – нові орієнтири у професійній підготовці кваліфікованих робітників».
Під час заходу учасниками обговорені питання щодо впливу інноваційних педагогічних технологій на підготовку конкурентоспроможних робітничих кадрів, розвиток їх професійних і життєвих компетентностей; впровадження варіативної складової змісту професійно-технічної освіти (регіонального компоненту) при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Діловод»; використання вільнорозповсюдженого програмного забезпечення на уроках виробничого навчання при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Оператор комп’ютерного набору»; інноваційного підходу до проведення поетапної та державної кваліфікаційної атестації, зокрема заміну дипломної роботи творчою; особливостей проведення майстер-класу як ефективної форми пропаганди, поширення та впровадження перспективного педагогічного досвіду.
Присутнім презентовано сайт обласного методичного об’єднання викладачів предметів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання з професій, пов’язаних з наданням послуг в офісі, й викладачів інформатики та книгу «Iнформаційні технології в педагогічній освіті» (авт. Пєхота О.М.)
Переглядів: 783 | Додав: intelbes | Дата: 16.12.2013

Створення чіткої, керованої, гнучкої системи виявлення, вивчення, узагальнення, схвалення й поширення перспективного педагогічного досвіду має бути пріоритетним напрямом методичної роботи, а досвід конкретного педагога як педагогічна модель заслуговує на пильну увагу з боку методичної служби навчального закладу.

Саме цю проблему обговорювали заступники директорів з навчально-методичної роботи та методисти професійно-технічних навчальних закладів Миколаївщини на обласному семінарі, що пройшов 23 жовтня 2013 року на базі Новоодеського професійного аграрного ліцею.

Розпочав засідання Українець Василь Михайлович, директор Новоодеського професійного аграрного ліцею, голова Миколаївської обласної асоціації ВАПП. Він ознайомив учасників заходу з історією, реаліями та перспективами розвитку навчального закладу, ознайомив присутніх з завданнями, які ставить перед системою професійно-технічної освіти держава.

Шаповалова Наталія Віталіївна, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області, проаналізувала звіти професійно-технічних навчальних закладів області про методичну роботу у 2012-2013 навчальному році, визначила основні напрями роботи методичних служб протягом поточного навчального року.

З методами виявлення та вивчення перспективного педагогічного досвіду, що застос ... Читати далі »

Переглядів: 795 | Додав: intelbes | Дата: 16.12.2013

18 вересня 2013 року у Новоодеському професійному аграрному ліцеї викладачі української мови і літератури професійно-технічних навчальних закладів взяли участь у засіданні обласної методичної секції «Формування мовного освітнього середовища для розвитку творчих здібностей учнів».
Учасники заходу відвідали урок Щербини Лариси Анатоліївни, викладача-методиста, викладача вищої категорії Новоодеського професійного аграрного ліцею, голови обласної методичної секції викладачів української мови і літератури, з теми «Заплач над моєю долею…» «Щоденник»-путівник до життя і творчості Ольги Кобилянської».
На уроці учні дослідили життєвий і творчий шлях буковинської письменниці періоду раннього українського модернізму, «пишної троянди в саду української літератури» (М.Старицький), формування її світогляду, вплив на нього європейської культури, новаторські пошуки письменниці в українській прозі. Учні відзначили, що провідними ідеями творів О. Кобилянської є краса вільної думки, аристократизм духу, що новели письменниці дуже своєрідні, їм притаманне неоромантичне змалювання дійсності, поетичність, глибокий психологізм, що особливо майстерним в її творах є зображення картин природи. За результатами уроку було виявлено, що учні вміють аналізувати літературний твір через образ автора, проводити філософське дослідження прочитаних творів, зіставляючи їх із автобіографічним матеріалом. Урок отримав високу оцінку всіх присутніх.
Під час о ... Читати далі »
Переглядів: 1048 | Додав: intelbes | Дата: 16.12.2013З 18 по 21 лютого в Новоодеському ПАЛ були проведені спортивні змагання «Козацькі забави»

Учні І-ІІІ курсів взяли активну участь у таких конкурсах :

1. Естафета (біг на ходулях, перенеси діжку, несе козак воду, в Крим по сіль)
2. Збивання лантухом один одного
3. Чия рука сильніша
4. Піднімання діжки
5. Піднімання гирі
6. Підніми козака
7. Перетягування канатуРезультати змагань:

місце / групаІ-курсІІ-курсІІІ-курсФІНАЛ
І місце19 гр28 гр36 гр36 гр
ІІ місце16 гр21 гр31 гр28 гр
ІІІ місце18 гр29 гр38 гр19 гр
ІV місце16 гр

Новоодеський ПАЛ продовжує цю традицію, зберігає здобутки, вносить вагомий вклад у відродження українських видів фізкультурно-спортивних єдиноборств та розваг.


Переглядів: 1580 | Додав: intelbes | Дата: 26.02.2013

3 вересня 2012 року в Новоодеському професійному аграрному ліцеї пролунав перший дзвоник. На свято завітав заступник начальника управління освіти і науки миколаївської облдержадміністрації Зінченко Андрій Ігорович. Він побажав першокурсникам якісно оволодівати професійними уміннями та навичками, бути старанними у навчанні, жадібними до знань та успіхів і наснаги в навчанні.

Зінченко Андрій Ігорович - заступник начальника управління освіти і науки миколаївської облдержадміністрації
Виступ Алхімова Віктора, учня гр. №32 
Гр. № 19 Оператор комп’ютерного набору; контролер-касир

Після святкової лінійки діти відвідали перший урок "Миколаївщина – край, де варто жити"
Гр. № 32 кл. кер. Дубінко С.М та студент Алхімов В.
Гр. № 19 кл. кер. Балан С.В., майстер в/н Красовська В.Л.
Переглядів: 1733 | Додав: intelbes | Дата: 03.09.2012

25 травня у районному будинку культури гамір та сміх не вщухали. Тут відбулося свято розлуки і світлої надії – випускний вечір Новоодеського професійного аграрного ліцею. 131 випускники Новоодеського ПАЛ – сповнені надії і сподівань, прощались зі своїм навчальним закладом, майстрами виробничого навчання, викладачами.

 

На сцені група 39 «Оператор комп’ютерного набору; секретар керівника»

Директор професійного аграрного ліцею Василь Михайлович Українець, у своєму виступі, зазначив:  «Від прощання з випускниками, стискається серце. Проте, йдуть наші учні в дорослий світ, отримавши в ліцеї до загальноосвітніх знань одну, а то й кілька професій».

На святі були присутні заступник голови Новоодеської райдержадміністрації О.М. Брусенко та заступник голови районної ради В.В. Горлач, які привітали випускників зі святом і побажали стати у майбутньому професіоналами своєї справи.

За плідну працю у вихованні та підготовці кваліфікованих робітників керівники вручили Почесні грамоти районної ради і голови райдержадміністрації членам трудового колективу ліцею: Красовській В.Л., Балан С.В., Пащенко І.М., Марцинкевич А.В., Форманчуку С.В., Моргуну В.А.,  Крилову Д.С., Юріній І.М., Уколовій Л.П.. Також, керівництвом району, були відзначені випускники 2012 року – Канчук Андрій та Яроменко Володимир, які отримали в ліцеї професію «тракторист-машиніст с/г виробництва» і вже працевлаштовані в ПРАТ «Новотех» та ТзДВ «Кандибинське», представники вище вказаних господарств подарували юнакам подарунки і сказали багато добрих слів у їх адресу та адресу їх наставників.

... Читати далі »

Переглядів: 2742 | Додав: intelbes | Дата: 07.06.2012

« 1 2 ... 62 63 64 65 »
Контакти
56600
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Центральна 218
тел: (05167)2-10-23
е-mail: nowpal@i.ua

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167)2-10-23

Старший майстер

Кузьмичов Сергій Володимирович
т. (05167)2-10-23

Методист ліцею

Красовська Віра Леонідівна.
т. (05167)2-10-23

Керівник фізичного виховання

Ілюхін Руслан Олександрович
т. (05167)2-10-23

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів