Понеділок, 27.05.2024, 19:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоодеський професійний коледж

Інформація



Статистика
Форма входу

Головна » 2019 » Лютий » 27 » Змагання з п’ятиборства
11:31
Змагання з п’ятиборства

Нещодавно, 31 січня та 7 лютого 2019 року на спортивній базі Новоодеського професійного аграрного були проведені змагання з п’ятиборства серед юнаків та дівчат, учнів ліцею.

 

 

У юнаків участь прийняли команди 8 груп: 12,14,18,24,28,32,34,38 з загальною кількістю 40 учасників.

Змагання були дуже цікавими та напруженими, кожен учень хотів здобути тільки перемогу. Перемогу в окремих видах змагань здобули:

Підтягування на перекладині – Кравченко Влад, гр.№12.Результат -20 разів.

Віджимання від полу – Будз Дмитро,гр.№34.Результат -64 рази.

Стрибок у довжину з місця- Будз Дмитро,гр..№34.Результат-2 м.48 см.

Човниковий біг – Петров Євген,гр.№24.Результат -9.4 секунди.

Перетягування канату – Гр.№24.

Загальнокомандний залік:

І місце – група № 34.

ІІ місце – група № 24.

ІІІ місце – група № 14.

У змаганнях серед дівчат боротьба була не менш напруженою ніж у юнаків.

Переможці в індивідуальних видах:

Стрибок у довжину з місця – Кирилова Вікторія,гр№28.Результат – 2 м.01 см.

Стрибки зі скакалкою(за 1 хв.)-Чобанюк Анна,гр.№28.Результат – 170 разів.

Піднімання тулуба всід(за 1 хв.)-Марченко Ольга,гр.№28.Результат -64 рази.

Човниковий біг – Гузенко Людмила,грю№32.Результат – 10.4 с.

В перетягуванні канату перемогу здобула група № 28.

Загальнокомандні місця розподілилися наступним чином:

І місце – група №28.

ІІ місце – група №32.

ІІІ місце – група №18.

Переможці в окремих видах були нагороджені грамотами, групи що посіли призові місця – дипломами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 482 | Додав: intelbes | Рейтинг: 0.0/0
Контакти
56600
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Центральна 218
тел: (05167)2-10-23
е-mail: nowpal@i.ua

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167)2-10-23

Старший майстер

Кузьмичов Сергій Володимирович
т. (05167)2-10-23

Методист ліцею

Красовська Віра Леонідівна.
т. (05167)2-10-23

Керівник фізичного виховання

Ілюхін Руслан Олександрович
т. (05167)2-10-23

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29




Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Архів записів