5 червня 2025 року Новоодеський професійний коледж прийняв участь в обласній конференції-захисту творчих проєктів здібної учнівської молоді закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з метою підтримки та розвитку обдарованої молоді, виховання духовно багатої, соціально активної й творчої особистості.
На базі одного із вищих професійних училищ Миколаєва свій проєкт «КОСА-ДІВОЧА КРАСА» захищали здобувачки коледжу групи №37 з професії «Перукар; манікюрник» Коваль Дар’я, Золотарчук Єлизавета та Дзюмак Анастасія під керівництвом майстра групи Дяченко Інни Григорівни.
Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро Завгородній, голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Олександр Трайтлі, заступник голови Миколаївської обласної ради Денис Андрєєв, директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації Алла Веліховська, мали нагоду з робочим візитом завітати на захід, привітати та оцінити творчі здібності талановитої молоді галузі професійно-технічної освіти Миколаївщини.
Майбутні перукарі гідно презентували творчу роботу на манекенах та показали презентацію історичного походження плетіння волосся, відкрили таємниці духовної сили в основі коси, навели приклади відомих жінок, які підтримують народні традиції України та надають перевагу тематичним зачіскам.
Експертна комісія високо оцінила талант, старанність та професіоналізм майбутніх перукарів Новоодещини та нагородила Сертифікатами Міністерства Освіти і науки України в числі призової трійки, серед 21 закладу професійно-технічної освіти.
Цей захід став яскравим прикладом практичної підготовки майбутніх фахівців у галузі перукарського мистецтва.
Захист проєкту дозволив дівчатам не лише закріпити теоретичні знання, але й розвинути творчий підхід, презентаційні навички та вміння працювати в команді.
Тематика проєкту "КОСА-ДІВОЧА КРАСА" підкреслює важливість і красу традиційних зачісок, що є невід'ємною частиною культурної спадщини. Надихає майбутніх випускниць ще більше працювати у творчому перукарському напрямку та не зупинятися на досягнутому.
|