Форма входу

Головна » 2020 » Вересень » 16 » Спортивні змагання на призи міського голови
20:31
Спортивні змагання на призи міського голови

  З 10 по 12 вересня проходили змагання з семи видів спорту на призи міського голови, в яких прийняли участь 9 трудових колективів міста Нова Одеса.

  В перший день змагань колектив Новоодеського професійного аграрного ліцею прийняв участь у чотирьох видах спорту (перетягування канату, стрільби з пневматичної гвинтівки, естафети 4 по 100 метрів та шашки. В естафетному бігу 4 по 100 метрів команда у складі: Лозового Олександра, Налівко Вадима, Дяченко Інни та Балан Анастасії посіли 2 місце, поступившись переможцям лише 0,4 сек. В змаганнях з шашок третє місце посіли Коваленко Володимир та Дяченко Інна. В стрільбі з пневматичної гвинтівки 3 місце здобули Резніченко Ольга та Мусат Андрій.

  Другий день змагань розпочався з гри в доміно, де третє місце вибороли працівники ліцею Коваленко Володимир та Немченко Микола. У змаганнях з настільного тенісу друге місце здобули Ходаковська Ганна та Ілюхін Руслан.

  В заключний третій день змагань, проходив останній вид – міні-футбол. Після закінчення змагань було проведено нагородження переможців та призерів, де почесне третє загальнокомандне місце з 7 видів спорту здобули наші працівники, поступившись переможцям у 2 бали, та другому місцю лише 1 балом. Всі призери були нагороджені медалями, грамотами та кубками.

  В склад команди увійшли наступні працівники: Резніченко Ольга; Дяченко Інна; Балан Анастасія; Ходаковська Ганна; Немченко Микола; Ілюхін Руслан; Коваленко Володимир; Лозовий Олександр; Зубок Олександр; Мусат Андрій.

Переглядів: 414 | Додав: intelbes | Рейтинг: 0.0/0