Субота, 30.09.2023, 11:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Новоодеський професійний коледж

ІнформаціяСтатистика
Форма входу

Головна » Архів матеріалів

Відчуття, які виникають в День знань, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Перший дзвоник і початок нового навчального року - це свято викладачів та майстрів виробничого навчання, учнів та батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

3 вересня в Новоодеському професійному аграрному ліцеї пройшло свято День знань!

Директор ліцею Українець В.М. привітав всіх з чудовим святом – Дня Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, батькам, викладачам та майстрам в/н міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою викладачів, майстрів в/н та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Настоятель Свято-Ольгинської церкви ієрей Євгеній побажав міцного здоров’я, творчих успіх та окропив усіх присутніх свяченою водою.

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 705 | Додав: intelbes | Дата: 04.09.2018

26 червня у районному будинку культури гамір та сміх не вщухали. Тут відбулося свято розлуки і світлої надії – випускний вечір Новоодеського професійного аграрного ліцею. Випускники 2018 року Новоодеського ПАЛ – сповнені надії і сподівань, прощались зі своїм навчальним закладом, майстрами виробничого навчання, викладачами.

Директор професійного аграрного ліцею Василь Михайлович Українець, у своєму виступі, зазначив: «Від прощання з випускниками, стискається серце. Проте, йдуть наші учні в дорослий світ, отримавши в ліцеї до загальноосвітніх знань одну, а то й кілька професій».

На святі були присутні голови Новоодеської райдержадміністрації Р.Ф. Сташук, голова районної ради О.В. Гриценко, та міський голова О.П. Поляков, які привітали випускників зі святом і побажали стати у майбутньому професіоналами своєї справи.

За плідну працю у вихованні та підготовці кваліфікованих робітників керівники вручили Почесні грамоти районної ради, голови райдержадміністрації та міської ради членам трудового колективу ліцею.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 760 | Додав: intelbes | Дата: 03.08.2018

Обдарованість дитини… що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям. Здібні, талановиті люди в будь-якому суспільстві є його «локомотивом». Саме їхніми інтелектуальними зусиллями забезпечується прогрес суспільства, плодами якого користуються всі.

Протягом 06-07 червня 2018 року на базі Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва відбулася навчально-практична конференція обласного центру по роботі зі здібною молоддю закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Творчий потенціал молоді як фактор стратегічного розвитку суспільства», ініційована Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області та підтримана департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

 

 

Учениця нашого ліцею Базовікіна Олександра представляла заклад на цій конференції з проектом «Прибери планету – почни з себе»

Це були два насичених позитивними враженнями дні

06 червня 2018 року для учасників конференції та супроводжуючих осіб представниками керівного складу товариства з обмеженою відповідальністю «Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера» проведена екскурсія підприємством.

Учні у ході тренінгу, проведеного під керівництвом практичного психолога ВПУС Чугунової Д. О., познайомилися з іншими учасниками, розповіли про свої вподобання та хобі. Увечері долучилися до участі у музично-розважальній програмі «Вечір знайомств».

Педагоги презентували досвід організації та роботи зі здібною молоддю у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області, де працюють.

Протягом 07 червня 2018 року усі охочі оглянули виставку творчих робіт, підготовлених учнями або колективами учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Учасники заходу презентували власні творчі та дослідницькі проекти, створен ... Читати далі »

Переглядів: 591 | Додав: intelbes | Дата: 13.06.2018

18 травня 2018 року відбулося урочисте закриття Спартакіади на приз голови Новоодеської райдержадміністрації серед збірних команд державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування, депутатів районної, міської та сільських рад всіх рівнів, підприємств та організацій Новоодеського району, а також Новоодеського професійного аграрного ліцею.

У загальнокомандному заліку перемогу святкувала збірна команда районної державної адміністрації та районної ради, друге місце посіла команда ДСНС, третє - команда міської ради. Нашим чемпіонам не вдалося ввірватись до призових місць. Від третього місця нас відділив лише один бал. Але у змаганнях наша команда показала високі результати у певних видах, так: І місце з міні футболу, ІІ місце в шахах та ІІІ місце в волейболі. Призери змагань були відзначені медалями та кубками.

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 429 | Додав: intelbes | Дата: 06.06.2018

Центром тактико-спеціальної підготовки «Булат» у рамках міжнародного проекту «TAKTIKA» за підтримки «Tactica Combat Systems» проводиться багато заходів з військово-патріотичного виховання молоді на території Миколаївської області.

21 березня керівник центру «Булат» побував у Новоодеському професійному аграрному ліцеї.

Захід став можливий в результаті взаємодії громадських організацій: ЦТСП «БУЛАТ» та Новоодеського районного союзу ветеранів і учасників АТО. До Нової Одеси інструктори «Булату» приїхали на запрошення голови вже названої ветеранської організації Ігоря Білоконенка.

Учні ліцею отримали унікальну можливість ознайомитися з різними видами та моделями автомата Калашникова та сучасними медичними засобами, які використовуються для зупинення кровотечі, при різноманітних видах поранень, опіках.

Знання про критичні кровотечі, а також практичні відпрацювання усунення цих кровотеч були дуже цікаві та пізнавальні для учнів.

 

 

 

 

 

 

 < ... Читати далі »

Переглядів: 652 | Додав: intelbes | Дата: 29.03.2018

06.03.2018р. в Новоодеському ПАЛ були проведенні спортивно-розважальні змагання «Ну-мо, дівчата». В змаганнях брали участь 6 – ть команд. Боротьба між дівчатами була дуже напруженою, переможець змінювався після кожного виду. Але все ж таки за найбільшою кількістю перших місць було обрано переможця.

Переможцем змагань стала збірна команда груп №18-19, які і посіли І місце.

ІІ місце – 32 гр.

ІІІ місце – 12 гр.

ІV місце – 38гр.

V місце – 22 гр.

VI місце – 28-21 гр.

На ранковій лінійці всі команди були нагороджені грамотами та солодкими призами (тортами).

 

 

 

 

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 706 | Додав: intelbes | Дата: 16.03.2018

Масляна – традиційне слов’янське свято, яке відзначається протягом тижня перед Великим постом.

Тиждень Масляної ділиться на два періоди: Вузька Масляна – понеділок, вівторок і середа, і Широка Масляна – четвер, п’ятниця, субота та неділя.

У перші три дні можна займатися господарськими роботами, а з четверга всі роботи припиняються. При цьому кожен день Масляної мав свою назву і призначення.

Головні традиційні атрибути народного святкування Масляної: опудало Масляної, забави, катання на санях, гуляння, обов’язково приготування млинців, коржів, вареників і сирників.

Так, 16 лютого біля РБК учні ліцею показали майстер-клас з приготування млинців. Млинці подавалися різної форми, та з різними начинками. Всі присутні на святі мали можливість скуштувати смачні атрибути свята Масляної.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 627 | Додав: intelbes | Дата: 22.02.2018

Традиційно, в лютому місяці, пройшли військово-патріотичні, спортивні змагання «Козацькі забави 2018». В змаганнях приймали участь учні з таких груп: 12гр., 14гр., 18гр., 21гр., 22-28-19 гр., 24гр., 28гр., 32гр., 34гр., 38гр. Лідери змагань постійно змінювались після кожного виду змагань, ім’я переможця не можна було виділити. Але безсумнівними лідерами в змаганнях були учні групи 34, які в фіналі й отримали перемогу (кл. керівник Пастух В.В., майстри в/н Форманчук С.В., Мусат А.А.). На другій сходинці опинилася команда групи 14 (кл. керівник Резніченко О.А., майстер в/н Зубок О.М.), на третій сходинці учні групи 24 (кл. керівник Призиглей В.А., майстер в/н Возняк Р.П.). Переможці були нагороджені пам’ятними медалями та солодкими призами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 738 | Додав: intelbes | Дата: 21.02.2018

Рік Новий - казковий час!

Хай здивує щастям Вас,

Рік добра і рік кохання.

Тож приймайте привітання:

Будьте добрі та здорові,

Побажаємо любові,

Світла й радощів багато,

Щоб життя було, як свято!

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 793 | Додав: intelbes | Дата: 12.01.2018

08 грудня 2017р. в приміщенні Новоодеського РБК пройшов конкурс «До Захисту Батьківщини – готовий!» в рамках місячника оборонно-масової та спортивної роботи приуроченого до Дня Збройних сил України.

 

 

Участь в конкурсі приймали Новоодеські ЗОШ1, ЗОШ2, ЗОШ3, професійний аграрний ліцей, гуманітарна гімназія. Учні Новоодеського професійного аграрного ліцею прийняли активну участь в конкурсі та показали, що вони - найкращі. На конкурсі були представлені такі види змагань: стройова підготовка, конкурс протигазів, штовхання гирі, знання військових погонів, стрільба з пневматичної гвинтівки, віджимання від полу в упорі лежачи, складання «магазину» від автомату на час, стрибки у довжину з місця, перетягування канату, естафета. За результатами всіх видів конкурсу учні ліцею посіли ІІ місце в конкурсі «До Захисту Батьківщини – готовий!» та були нагороджені цінними призами. Команда ліцею була у складі таких учнів:

Пуда А. гр. 34 (капітан команди)

Слободніченко Д. гр. 34

Животовський С. гр. 34

Тумасян Рафаель гр. 32

Будз Д. гр. 24

Мігачов В. гр. 24

Тумасян Р. привітав всіх присутніх в залі патріотичною піснею про Україну. Весь зал піднявся від захоплення.

Тренер команди: викладач предмету Захист Вітчизни - Пастух Володимир Вікторович

 

 

Переглядів: 667 | Додав: intelbes | Дата: 12.12.2017

« 1 2 ... 40 41 42 43 44 ... 53 54 »
Контакти
56600
Миколаївска обл.
м. Нова Одеса
вул. Центральна 218
тел: (05167)2-10-23
е-mail: nowpal@i.ua

Директор

Українець Василь Михайлович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з НВР

Кучер Сергій Олександрович
т. (05167)2-10-23

Заступник директора з виховної роботи

Крилов Денис Сергійович
т. (05167)2-10-23

Старший майстер

Кузьмичов Сергій Володимирович
т. (05167)2-10-23

Методист ліцею

Красовська Віра Леонідівна.
т. (05167)2-10-23

Керівник фізичного виховання

Ілюхін Руслан Олександрович
т. (05167)2-10-23

Головний бухгалтер

Тирон Галина Володимирівна
т. (05167) 2-10-29

Завідуючий навчальним господарством

Яковлєв Анатолій Іванович
т. (05167) 2-13-31

Завідуюча господарством

Клюшник Світлана Василівна
т. (05167) 2-10-29
Пошук
Календар
«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів